reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ania wlasnie mi przypomnialas, wczoraj pytlismy sie o zajecia na basenie, ale sa od 6 miesiaca a czeka sie na nie ok 2 miesiecy bo jest chyba tyle ludzi zapisanych i na miejsce tych ktorzy juz skonczyli wskakuja nastepni w kolejce. Wiec akurat tak na styczen by wypadlo. Trwa to 3 miesiace i jest mozliwosc 3 razy lub 2 razy w tygodniu, ja sie zdecyduje na 2.
 
reklama
To u nas sa juz od 3 miesiaca:) My chodzimy raz w tygodniu, ostatnio mi sie naprawde podobalo a i mala zadowolona i zmeczona ladnie potem spala:-)

Wykonujecie jakies cwiczenia na biust? Wiecie, zeby nie miec cycuszkow do pasa po tym karmieniu:-p Moze ktoras z Was cos mi poleci?
 
Dzień dobry!
Ja nie mogę narzekać na noc.. mały jak usnął o 18.40 to wstał o 5.40..oczywiście w międzyczasie 3 pobudki na jedzenie i kilka popłakiwań, ale i tak nieźle.. on teraz z nami śpi, więc nie doskwiera to tak bardzo.. tata wziął malca ze sobą i szykowali śniadanko.. jak wstałam to zdziwiony, ze tak szybko, bo rzekomo miało być śniadanie do łóżka..a i zanim maż wziął bąbla ze soba to mały był przebierany 3 razy..za każdym razem hafcik poszedł..

emka, Ania my tez na basen zapisani.. w tym tygodniu co będzie jedziemy "na oswajanie się z wodą"..ciekawe jak się Tymciowi spodoba
corin, kolczyki czy inne cuda tą techniką są rewelacyjne..ja też sie piszę
Ania, mój mąż ma ławeczkę do ćwiczeń, więc ja na niej ciężarki podnoszę, aby ujędrnić piersi..wystarczy obciążenie podnosić w górę z pozycji półleżącej a już jest poprawa
 
ania hahahhahah ja mimo tego ze zawsze mialam male piersi, to teraz przy karmieniu ta wieksza WISIIIIII :eek::confused2: i tez nie wiem co z nia zrobic. Obiecalam sobie ze kiedys zrobie operacje plastyczna piersi, ale to na stare lata, po drugim dziecku :-D hahhaa
 
zazdroszczę wam tych basenów może i ja się skusze tylko muszę porozmawiać z mężastym :eek:

konwalianko tak sobie o was myślałam i o tym uczuleniu a może woda np. z kąpieli? może w przegotowanej jakiś czas Tymka popluskać?

em ka jakby mała nie chciała to odwróci głowę lub będzie wypluwać myślę że jeden słoiczek np. zupki zamiast 1 karmienia piersią będzie ok .:tak:

corin ja też czekam na dzieła i chętnie się piszę a bransoletki robisz?????

malamii to super że jesteś zadowolona z zajęć

edit

corin fotki na wątku zdjęciowym boskie - jakie ona ma włosy normalnie napatrzeć się nie można :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane

U nas w domku nie za fajna atmosfera córka wczoraj wróciła ze szpitala popłakuje cały czas nie wiem jak mam ja pocieszyc ogólenie fizycznie czuje sie dobrze nawet nie krwawi gorzej z psychika , wiem ze potrzeba na to czasu zeby dojsc do siebie tylko nie moge na nia patrzec jak sie tak meczy z tym serce mi peka , teraz usneła i mała i duza to mam chwilke dla siebie

Nie doczytam was bo szkoda mi czasu , obejrzałam tylko zdjecia i pare słow naskrobałam co u nas ,
Buziaki dla was i maluszków kochanych
 
Witam u nas noc jak zawsze ok,pobudka o 1 i 4
Konwalianka a czym myjesz malego?jakim plynem?moze to o to chodzi moj nie moze J&J i kapie tylko w emolientach
Emka moj tak samo zarlok ale nie wyglada na wielkiego moze przez to ze jestv gruby i zbity
Nasze karmienie wyglada tak 7.00 -180ml mleka,10.00-180ml mleka,13.00-slooiczek zupki albo ziemniaczki ze szpinakiem po tym 100ml herbatki jablko melisa,16.00-180ml mleka, okolo 17.30 pol sloiczka deserku i tak po 19.00 kasza na gesto lyzeczka zjadal 150 ale daje mu 120ml po tym popija mlekiem max 90ml bo ograniczam sam je bez konca zasypia o 20 na jedzenie wstaje o 1 zjada 180ml i tak samo o 4. Mi lekarka mowila ze moze tyle jesc skoro chce widocznie tyle potrzebuje a gruby nie jest przynajmniej na buzi bo reszta nawet nawet:-D
Miczka u nas kasza czy mleko to i tak wstaje o 1:-D
Corin ja tez bym bransoletke chciala jesli robisz bo w kolczykach chodze ale tylko wkretach a co do klotni u nas tez dzis byla poszlo o to ze za dlugo sie maluje i robie wlosy nawet doniosl swojej mamie, juz nie ma sie o co przyczepic:-D
Malami fajne ze rehabilitacja tak przbiega;-)
Marzenka chyba tylko czas pomoze, trzymajcie sie;*
 
marzena ehhh przykro mi i tyle
anula to ma spust synuś nie ma co
u nas tak: 5:30 -150 ml , 8:30 - 150 ml, 11:30 - zupka , 14:00 - deser , 16:00 - 150 ml, 19;00 - 150 ml w sumie co 3 godziny mały jest głodny z zegarkiem w ręku czasem przerwy się znacznie wydłużają np . jak śpi na dworzu lub czasem dochodzi 1 posiłek w nocy , przepajamy się tylko wodą niestety łyżeczką co jakiś czas
 
reklama
Madzia, ja już sama nie wiem..bo przecież już był okres że było wszystko dobrze, a teraz znowu i to z takim nasileniem.. spróbuje go wykąpać kilka razy w przegotowanej..ja mam alergię na twardą wodę..
Anula, na początku był kąpany w nivei, ale zrezygnowałam na rzecz oilatum i balneum.. teraz kupiłam jeszcze żel do mycia z bubchen i nie wiem czy czasem też nie ten żel.. natłuszczam go maścią cholesterolową i cetaphilem.. sama juz nie wiem..
 
Ostatnia edycja:
Do góry