reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Psotka najedz się za mnie ciastek;-):-D
sesti ok to czekam az wyrośniecie:-D
basieniak Maciek miał 6450 jak miał 5 miesięcy i 3 dni. Mila też tyle nie zawazy pewnie a urodziła się większa od niego.
 
Wisienko Basieniak 400 gram różnicy to niewiele. Myślę, że jak maluch waży w wieku 5 miesięcy niecałe 6 czy 6,5 to i tak waga piórkowa;-) Ciekawe ile waży Staś teraz..., ale musi być naprawdę długi, bo nie udaje mu się leżeć w poprzek łóżeczka. Nogi między szczebelkami i do kolan na zewnątrz:-D u nas oczywiście szczepienie znów przesunięte z powodu choroby Łukaszka:wściekła/y:
Psocia dobrej zabawy;-) cieszę się, że z Dawidkiem ok! Tak myślałam, że to jakaś nietolerancja albo alergia.
 
Ostatnia edycja:
emka no właśnie.. to jakies podejrzane:rofl2:
psota, ciesze sie ze z Dawidkiem nic złego sie nie dzieje..zmienisz mleczko i bedzie super
sesti, Tymus drzemie i sni zapewne o Nati.. ale Ci zazdroszczę spaghetti - mniam
basieniak, na pewno z przyrostem zelaza odejdą wszelkie problemy
 
No i mamy temperaturę 38,1:( jedyne co, to jest to zaraz po jedzeniu a wtedy podobno temperatura jest wyższa więc za pół godzinki zmierzę jeszcze raz i najwyżej wtedy jej coś podam... a już przy szczepieniu coś mi się nie podobałó jak tak dziwnie krzyczała:( a do tej pory nie mieliśmy żadnych objawów po szczepieniach...
 
reklama
basieniak a u nas była goraczka przy dwóch a po trzecim nie. Oby spadła

Pol wrócił ze spacerku , bawił się z Mila a teraz ja kąpie. jak ja lubię jak on wraca szybciej i ma troochę więcej czasu. Moge oddetchnąc chociaz na pół godzinki i porobić zaległości w domku.
Połozę ją spac a potem jade na zakupy także do wieczorka kochane:-)
 
Do góry