reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

kurcze no jak ja mam to dziecię dokarmiać jak ona tak niechętnie je coś innego niż cyca:( dostałą może 1/3 słoiczka marchewki i skończyło się odruchem wymiotnym przy ostatniej łyżeczce więc na tym skończyłam bo już raz mi zwymiotowała i nie chcę tego powtózyć:(
 
reklama
cierpliwosci miczko napewno zalapie :)a swoja droga bendziesz mogla otwierac sklep z butelkami pomysl jaki interes :-);-)chociaz pewnie tobie nie do smiechu ale ....pozwolilam sobie na taki zarcik mam nadzieje sie niegniewasz??
 
IMG_4708.jpgNati w nowym foteliku
Do niego mamy doczepiany taki mały blacik, na którym moze bawic się zabawkami
 
emka u nas jest dokładnie tak samo..normalnie jakbym o Tymku czytała.. jeszcze z 2-3 tygodnie temu jak małego położyłam o 19.30-20 to do 23-24 przespał bez problemu a teraz na bank obudzi się po 2h na karmienie, bo smoczek tylko go wybudza, więc nie ma szans.. raz już zrobiłam głupotę i mały płakał przez 40min.. no w dzień tak samo jak u was, przy czym teraz mały ma ostatnią drzemke, bo później już mu nie pozwalam..ale swego czasu potrafił spać i o 18 a o 19.30 już strasznie marudził.. nie czaje tego dziecka.. a najlepsze jest to, że ja zdaję sobie sprawę, że on dużo może za dużo śpi w dzień, ale nie da się albo nie umiem zmienic mu tego rytmu i co zrobić..

hehe, sesti wyglada ta moja synowa jak w nocniku :)
 
nom ale wiecie jaki on fajnie wyprofilowany? doopka niżej niż nózki zeby nie obciążać kręgosłupa, za pleckami az pod łopatki. Alez jej się podobało:)
Konwalianka jak Tymi?drzemie czy zabawa trwa? Nati śle soczyste ( choć zasmarkane dzis;)) buziaki
 
sesti a nasze maluchy już moga w takiej pozycji??Fajny ten fotelik. Może i Milci zafunduję:tak:
basieniak to wazy podobie jak Mila tyle że Mila trochę młodsza. Mila je zupki chetnie ale jak się naje to tez ją cofa. Zupki zjada duzo bo nawet 250 ale mleka wypije max 100 a najczęściej 60 i ja tylko ściągami i wylewam. Ale dzieki temu mam zapas w zamrażarce i jeszcze cyce produkują:tak:
Psotko baw się dobrze i daj znac co z M. :-D
konwalianko Mila teraz ma w dzien jedną drzemke najcześciej , znowu za mała a nie zawsze w nocy śpi. Fakt zasypia zawsze do 19tej ale to nie znaczy, ze koło 24 nie bedzie uśmiechu i Hallo
Emka a płacze jak usypiasz czy jak się bawi tez bo ja Mile nie kłade dopóki sama się mocno nie zmeczy jak marudzi to wyciągam z łózeczka i jeszcze sę bawimy albo przytulamy. jak jestjuż naprawde śpiąca to zasypia bez płaczu
 
reklama
Do góry