reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

U nas po kąpieli ale młodemu ani się śni zasnąć...nabrał nowych sił. No ja nie wiem co mu się porobiło.

hmm Alex to może mieć sens... bo ja zauważyłam u nas, że jak dobrze przypilnuję Szymka i kiedy tylko on się przebudzi po pół godzinie tego mocnego snu i szybko przerzucę go na boczek, dam smoka i przytrzymam za rękę to czasem uda mu się jeszcze zasnąć. I wtedy potrafi spać jeszcze godzinę albo półtorej. Ale rzadko mi się to udaje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to aleks.. u mnie też by się przydała taka znawczyni.. z tym bujaniem - super, musze to zastosować.. a radziła co robić w nocy? gdy sie mały przebudzi? no i wobec tego i ja muszę małego "przetrzymać" od tej 16 - ech
 
No i kolejny dzień się kończy...
Mały już usypia się w łóżeczku, tzn. jak zwykle robi świece i wali nóżkami o materac :-pOho, chyba zasnął na dobre, ale jednak jeszcze nie...

Aleks, to fajnie że przyszła do Was ta od snów. Mam nadzieję że coś Wam dadzą te wizyty. I tak sobie pomyślałam, że w Polsce też powinny być takie osoby. Na pewno Maqnio i Rózi by się przydała ;-)
 
hej mumusie, doczytałam w końcu..miałam dziś koleżankę w odwiedzinach z córeczką w wieku Bianki:) więc nie było nudno..

mleka jeszcze nie otworzyłam, ale z karmieniem coraz gorzej w dzień..mała sie wygina i cyrk robi przy cycu..na kolację zjadła kaszkę.. może teraz uda mi sie ściągnac laktarorem pokarm, żeby mi nie zanikł i spróbuje jej podać w butelce jutro moje mleko...

konwalianko, wiem wiem, szkoda mi jej odstawiać teraz, ale coraz bardziej jestes nerwowa przez to jej niespokojne jedzenie.. no i mleczka mm raczej nie pomiszam z moim, ponieważ nie udaje mi sie ściągnąć, ledwno co mam tyle żeby małą wykarmić:(
 
Aleks fajnie ze znalezliscie kogos kto sie na tym zna. Ciekawe co z tego wyniknie.

Emka zdjecie rewelka. Usmialam sie z potworka:-)

U mnie tez dzisiaj byla kolezanka z dzieckiem, ale pozno przyjechali wiec KArolina juz zmeczona i w srednim humorze byla, szkoda.
 
Dziewczyny, kiedyś wklejałyście linki do bodziaków ze śmiesznymi napisami, chcę kupić dla dzidziusia mojej koleżanki taki z napisem siedziałem 9 miesięcy, pamiętacie gdzie to było?
 
Alex super ze w koncu sie ktos wani zajal. Ten plan dnia jest sensowny, ja Nico tez zawsze przetrzymuje przed spaniem tylko trzeba dokladnie ustawic jedzenie zeby maluch wytrzymal i nie odstawial cyrkow przy kapieli.

psocia znalazlam to
WESOŁE BODY 62 BODZIAKI Z JAJEM + PREZENT GRATIS (1930629994) - Aukcje internetowe Allegro
Body krótki i długi rękaw z nadrukiem roz.104 (1934737967) - Aukcje internetowe Allegro
te o ktorych mowisz znalazlam przez google ale nie sa wystawione na allegro, moze pod innym haslem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry