reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dodi, mi mleka starcza na pół tygodnia. A mały je 120ml co 3h, czasem co 4h, ale to rzadko się zdarza.

Wisienko, współczucia i trzymam kciuki żeby to nie trwało długo.
 
Psotka dobranoc!

Alex tak patrzę na ten przykładowy rozkład dnia i jedno mnie zastanawia. Skoro np. o 10 ma być pierwsza drzemka, która ma trwać ok 1-1,5h czyli powiedzmy do 11.30 to kolejna drzemka o 12? To nawet mój Szymek zjeść by nie zdążył w międzyczasie :confused2:
 
Hehe, dodi też bym chciała żeby chociaż na 2 tygodnie jedno mleko starczało :-) No ale w sumie my mamy tanie, bo 10zł jedna puszka wychodzi, więc nie jest źle... A u Was ile to mleko które kupiłaś kosztuje?
 
Wisienko he he:-D A Ty to co?;-)
Ja jestem tak zdołowana, że tylko się śmiać:-D
Haloooo, gdzieście się wszystkie pochowały przede mną?:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
czy wasze dzieciaki tez maja manie nakrywania sobie twarzy pieluchami czy innymi rzeczami? teraz juz np sie nie boje ale jak Nico byla mniejsza to co chwile jej odslanialam twarz bo sie tak zawijala caly czas. Popatrzcie czy to jest normalne :-D???:rofl2:
 

Załączniki

  • d.jpg
    d.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 41
  • c.jpg
    c.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 40
Do góry