reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzień dobry Mamuśki!

U na noc przespana, ale dwa razy wstawałam posmarować Dawidkowi dziąsełka jak tylko zaczynał się wiercić. O 7:40 wypił mleko z tą marchwianką i o dziwo, nie zwymiotował! No i poszedł spać dalej:)

Ale, żeby nie było zbyt kolorowo, to od rana się wkurzyłam, bo mi się laptop rozjechał... Któraś chętna, żeby mi kupić nowy? ;)))

Konwalianko, Wisieńko, Corin, współczuję tych nocy! Tulę bidulki!

Wisieńko,
a Ty co, umawiasz się na gadu gaduowe igrazki i nie przychodzisz, Ty Ty żonko niedobra! ;)))) Buuuzi:*

Maqnio:***

Teśka, szłyśmy na imprezowe rwanie facetów? ;)))
 
reklama
wlasnie niewiem ale kto wie ,ale pewnie szlyszmy na te browary co mailuj miala nam postawic co Madzia pisala ze jak niepojawi sie na bb to bendzie musial stawiac:-D
 
Psociu – ale zdradź czy to jakaś konkretna dieta J
Ciężaróweczka – ja po porodzie w tydzień 8 kilo straciłam ( a w ciąży około 7 ptzytyłam) ale co z tego, jak znów zaczęłam przybierać…
Dodi – zerknęłam na chwilę na podaną stronkę ale nie dam rady poczytać na razie, przed ciążą naoglądałam się w TV programów o niektórych z tych osób i całą ciążę bałam się że moje dziecko może coś takiego spotkać. Nie wyobrażam sobie tego… Dochodzę do wniosku, że nasze problemy z nóżką o ile da się ją wyleczyć to nie są problemy… chociaż płakać mi się chce że małemu jeszcze siniak po gipsie nie zszedł a przecież to już 2 miesiące jak mu zdjęli
Konwalianka - współczuję nocki L u nas jakoś to było, wieczorem długo nie mógł spać i marudził, ale jak zasnął to do 4.00 spał już
Wisienko - bidulki :*
Corin - a może komuś jedne odsprzedaj ;)
A całą resztę gorąco witam J
 
konwalianka - :*

teśka - dieta jest rewelka! :tak:jak dla mnie, wiadomo, że każdy organizm jest inny i czego innego potrzebuje... ja musiałam ją lekko zmodyfikować i było ok :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry