reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

halo!
magia, konwalianka, anula laczymy sie w żebowym bólu. u nas tez tragedia z tymi zebami eh...nic to trza przeczekac, damy rade!
magia gratki dla Łukaszka!!! iwierze ci ze sie napocilas ze stasiem. mnie jak Różyczka takie sceny odstawia to z nerwow jestem cała mokra.
anula, marzenka i cała reszta solenizantow - wszystkiego naj naj naj!!!
malami &&&&&&&&&&
ja jutro na całodniowe szkolenie a Rózinka juz od rana na słuzbie u babci. oszaleje, przeciez ja sie za nia masakrycznie stesknie :-(

a i zmiana planów - najblizsza niedziela - kierunek Poznan, domek cioci psoci i Dawidka!!!:-D:-D
 
reklama
Maqnio, juuuuuuuuupiiiiiiiiiiiii!!! już się doczekać nie mogę!

Wisieńko, a od Ciebie czekam wieczorkiem na informacje, co do spotkania:) Też już, jak to mówi Moniś, przebieram nóżkami;)
 
No połaziłam ... mała znów śpi :baffled::szok: nie wiem co Ona tak śpi :szok:
Jej mnie cuś krzyż połamał :baffled::baffled: masakra :no:
Matko ludzi w banku w cholerę mój został w domu dzwoni po godzinie gdzie ja jestem :-D:-D no mówię jeszcze w kolejce stoję a ten kurcze myślałem,że coś się stało bo tak długo :-D ładnie mi mąż życzy hahahahha
maqnio słońce Różinka :*:*:*:*:*: no oby oby już tak zostało ;-);-) mam nadzieję,że Tomaszek się ogarnał :-D;-)
Corin ładnie widzę,że Ewcia wzięła przykład z Miśki :-D w dzień to i ja mało co mogę zrobić bo ta cholerka mało spi dzis na szczęście pospała w dzień ale może dlatego,że kaszkę jej dałam sama nie wiem już kurde :zawstydzona/y::baffled::-D
malami no to ładnie Cię mąż załatwił nie ma co :baffled: oby juz tak się nogdy nie stało z kluczykami &&&& :*
I chyba mam skleroze :baffled: Bo nie pamiętam co jeszcze :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Aaaaa wiem :-D:-Ddodiś niooo ten niebieski tylko bez aloesu bo w auchanie u mnie tylko z aloesem :baffled: jutro skoczymy na spacerek do rossmana to kupię jej :*:*:* dzięki a widzisz moja ma strasznie czerwoną skórę po wykąpaniu w emolium :-:)-( oilatum to samo więc teraz ją kapię w nadmanganianie :tak:;-) i jest cacy
miczka superr,że podróż udana !! Wiedziałam,że Twój mężczyzna będzie grzeczny hihi :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Ufff, jestem. Ewa juz spi. Nie wiem co jej sie porobilo. Wczoraj juz byla jakas dziwna, ale jeszcze normalnie spala. Za to dzis koszmar bezsenny w dzien. Spala dzis najpierw 40 min, potem 30 min i na koncu godzine. Do tej pory tyle to spala na pierwsza drzemke, a zeby bylo smieszniej to ńie wygladala wcale na zmeczona. Zobaczymy czy bedzie spala w ńocy.

Za to ja jestem mega padnieta. No teraz wiem ze mam niemowlaka w domu :-D

Dobra, ide was doczytac, troche mi sie uzbieralo ;-)
 
Corin, Ewunia dzis i tak lepsza niz moj on juz nie wiem od kiedy spi najpierw pol godz pozniej tez pol i na koncu 40 min:-Dmam nadzieje ze to jednorazowy wyskok:-D
Asica cale szczescie ze tylko o to chodziilo;-)
Dziekuje ze zyczenia dla Bartusia:-)
 
reklama
Ale się spotkanie na szczycie szykuje ;) ładnie ładnie :) na pewno będzie super!!!

A ja się szykuję do kąpania :p Mateusz przysnął ku mojemu zdziwieniu 20 minut temu więc będę go musiała zaraz obudzić. Mąż wraca z Kielc więc dzisiaj kąpię małego sama, mam nadzieję, że nie będzie płakać (za bardzo ;). Wolę go obudzić i wykąpać niż robić mu dzień świnki bo mam takie przekonanie, że Mateusz wie, że po kąpaniu i kolacji jest czas na długi sen :)) No to uciekam szykować tą kąpiel.
Jakbym już dzisiaj nie wróciła to mówię dobranoc :)
Muszę wszystko dzisiaj na spokojnie przygotować żeby jutro się dodatkowo nie stresować, że czegoś zapomniałam.
buziam
 
Do góry