reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama

Wisienko
a woda jaka miala temperature? bo Alex tez byla z Alexikiem na basenie i mowila ze tak 36 stopni. Tylko nie wiem czy ja znajde basen z taka temperatura. Musze isc sie zapytac i tez bym sie wybrala z Nico bo trasznie woda jej sie podoba.

u nas po tej tragicznej nocy Nico spi juz 3 raz, bylam zalatwiac sprawy i spala mi w wozku, raz zasnela na ok 40 min i drugi raz na 30, teraz sie obudzila i spala moze 40 min. Mam nadzieje ze mi sie da zdrzemnac na chwile bo jestem nieprzytomna. Nic nie spalam w nocy :baffled:

uciekam bo mala sie domagga uwagi :p
 
Jestem:-)
No zostawić Was na chwilkę same - i już nadrukowały:-D Ale mi Staś zrobił scenę na bazarku. Darł się wniebogłosy - nie chciał siedzieć w wózku. Zanim wróciliśmy do domu - dopadł go krzyk głodowy:-D (nie jadł niecałe 2h). Ależ się napociłam, a co się nakrzyczał to jego. Za to dostałam info o postępach Łukaszka z angielskiego i puszę się jak paw;-):-D:-D
Konwalianko żółtko dziś rano jadłam w końcu. Na razie jest ok.
Aneta Tak, Łukaszek powoli wyrasta z alergii, astmy i AZS.
Basieniak z tego co pamiętam to ten Sinlac był taki rzadkawy.
Emcia współczuję nocki i tego upadku. Jak Staś miał kolki jakoś tak wyśliznął mi się z ręki (na szczęście tylko z jednej, drugą złapałam mocniej za kark) i okropnie się wystraszyłam. To wszystko przez zmęczenie. Odeśpij jak się da, odpocznij.*
Maqnio, Psocia *****
Klaudunia, Bartuś 100 latek!
Wisienko
Milusia do schrupania! Śliczne fotki na basenie.
Życzę wszystkim niejadkom dużego apetytu i dużego przybierania na wadze!
Konwalianko
dzięki za przepis na dynię. U nas też okropnie - rączki, brak snu, krzyk w wózku, rysowanie po buzi, no i znów lekki brak apetytu lub siedzenie godzinami na cycu. Do kompletu gęsty katar. Ale do szkoły chodzimy, tylko muszę wcześniej wychodzić, żeby zdążyć na czas, bo przecież muszę Stasia wyciągać na ręce z wózka:baffled:
 
Ostatnia edycja:
o Magia, to też masz ciekawie..albo nieciekawie.. jak zwał tak zwał, ważne, że ciężko.. niestety nie stosuje od 2 dni kremu oilatum, tylko oliwkę i malemu wyszły placki na brzuszku, chyba ma AZS:-( jutro się dowiemy, bo akurat szczepienie mamy..

u mnie Tymek usnął po 40min walkach//wróciliśmy do korzeni i pomogła dopiero..suszarka.. już nie wiem co z tym dziecięciem począć..momentami już mnie nerw tłucze, bo nic nie pasuje.. chyba jestem juz zmęczona psychiatrycznie (jak mawia mój mąż):-p

sto latek dla solenizantów, aby wróciły na "dobre" tory


ja wlasnie zagniotłam bułki drozdzowe..czekam aż wyrosna..obym zdążyla zanim maly się obudzi
 
konwalianko może właśnie te ząbki i uczulenie powodują, że Tymcio jest taki niespokojny? U Stasia niby AZS, ale małe nasilenie (na szczęście). Ja na grubo smaruję go tym Lipikarem. No i czekam na wyniki zjedzenia żółtka:szok:
sesti dzięki, dzięki:-) Łukaszek jutro ma koncert (dzieciaki grają w szkole muzycznej), a 21 grudnia na profesjonalnej scenie w Ośrodku Kultury. Wstęp wolny dla ludzi z ulicy:-) Naprawdę dzieciaczyna praktycznie sam się uczy, bo ja wojuję ze Stasiem. Mój synulek kochany:-)
 
Ostatnia edycja:
No to poszłam na spacer!!!!! Wrrrrr...!!!! Wszystko przygotowałam, stałam już w drzwiach z fotelikiem z Mateuszem w ręku, gotowa do wyjścia... szukam kluczy do auta.. szukam.. szukam.. NIE MA!!!!!!! A gdzie są? W kurtce mojego męża, który pojechał rano do Kielc!!! Ależ mnie nerwy wzięły!!!! No i dawaj z powrotem rozbierać się ech..:/ szkoda mi tego spacerku bo pogoda taka ładna była a w tym tygodniu już nam dane nie będzie spacerować a potem pogoda ma się popsuć ponoć :(
Jutro na 8 jedziemy do szpitala - proszę o kciuki..

dodi
- to widzę, że dzisiaj jakaś klątwa krąży, myślałam, że tylko mój mąż mógł mi taką "niespodziankę" zrobić :/ że do wózka dostać się nie mogę..
Miczka - tak, jestem zadowolona z termometru, ale tani nie jest.. Ja mam Microlife NC 100. No i super, że wyjazd udany i Szymcio się ładnie sprawował :))

uciekam bo mój mały terrorysta domaga się mojego towarzystwa ;)
 
reklama
Aleście naprodukowały, nie pamiętam co miałam napisać;]

Pamietam tylko, że Maqnio i Wisieńka chcą nas odwiedzić na suprajsa, nie ma takiej opcji:p trzeba się zameldować;) Aj laf ju OoooOooOoOOoOoooOoO tak mocno żonki moje:*** i nasze dzieci:*** ;)

Magia, d
ziękuję! Ja mam duży apetyt i szybko przybieram na wadze;) hehehe;)

Sestinko, obiecujemy fotorelację;)

Malamii, trzymam kciukasy!!!
 
Do góry