reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

basieniak, a jak przyrzadzasz tą zupe dyniową?? bo zawsze mam ochotę kupic dynie ale nie wiem jak ją zrobić, nie mam zadnego wyprobowanego przepisu..pliss

spac uciekam, dobranoc wszystkim:) buzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Włączam światło! Pstryk!:-D
My już tradycyjnie nie śpimy od piątej. Staś ma mega katar i skrzeczy tu na mnie jak wrona. A my dziś i tak na angielski. Ooo, właśnie budzik dzwoni. Dobrego dnia kobiałki:-D
 
hej kochane.. ja za Magią tradycyjnie nie śpię tyle, że z łóżka zwlokłam się oo 6 ale od 2 w nocy już jakis koszmar..
mały budzi się co 30min co 1h trze oczka, kręci główką..nie wiem o co chodzi.. tak jest od 3 dni.. Nie pozwalam mu trzeć oczek bo strasznie się drapie.. o tym co wydarzyło się wczoraj już Wam pisałam, tak jest co 2-gi dzień.. padam już na mordkę, bo mnie to strasznie wykańcza, głównie psychicznie.. nie wiem czy to skok, czy coś innego..na szczęście soczek z jabłuszka działa i teraz mały robi znowu 4-5 kupek..
Wisienka, faktycznie mała podobna
Gocha, gratulacje z okazji powiększenia rodziny.. jak się skończyło?
Ania, ja też brałam rutinoscorbin
dodi, Tymuś miał rentgen w szpitalu..mnie się serce kroiło, bo jak tu wytłumaczyć dziecku, że ma leżeć nie ruszając się z gołą klatką i odciągniętymi rączkami.. dodam ze to paweł go trzyma, bo ja karmię piersią i Pani odradziła..
 
Hej!ja tez juz nie spie chociaz jeszcze siedze w pidzamce:tak:mala ostatnio lubi se o 6 wstac a dla mnie to najlepszy sen ,a wicie co mi sie snilo ?ze wygralam 300 eoro i wyjazd do Wloch ,ech marzenie,chetnie bym pojechala na krotki urlop do wloch bo kiedys tam bylam i jest fantastico.dzisiaj ide z mala do lekarza ale tylko na kontrol.dobra a terz ide was poczytac ile dam rade :)
 
Czesc dziewczyny, tez nie spimy :-)

Mloda chyba uslyszala ze chce sie wyniesc z jej pokoju i pokazala mi w nocy ze to bez sensu. Od 1 do 4 budzila sie 6 razy :-/ no ale nie ma zmiluj, dzis bedzie niania i wracam na "stare smieci" ;-)

Teska, zycze, spelnienia snu :-)

Konwalianka, nie zazdroszcze. Trzeba sie trzymac mysli ze to sie kiedys wszystko unormuje, bo nic nie trwa wiecznie :-)

U nas znow wieje, jeszcze nie jakos strasznie mocno, ale i tak jest nieprzyjemnie, a to znaczy ze idzie zmiana pogody :-(
 
Cześć Dziewczyny!
Konwalinka, współczuję nocki - może to rzeczywiście skok.....

Mateusz za to jakby wracał na własciwe tory, po zaśnięciu o 20 była pobudka o 2, potem 4 a następnie 7.... i nie wiem dlaczego od 2 spał tylko 2 godz.... zjadał z 10 min z każdego cycka, więc powino mu starczyć na więcej niż 2 godz....

no i siedzi to moje szczęście przede mną i się uśmiecha spod wąsa.... :)

Corin, wiem, że to już troszkę za późno - ja mam niańkę Angelcare - ona na tyle wzmacnia głos, że cichutki stęk Mateusza brzmi jak narzekanie..... jest zdecydowanie godna polecenia....

A u nas za oknem mgła.... ale podobno ma się rozwiać i wyjść słońce..... podobno....
 
Witam porannie.

Dzisiaj nocka ok, wstawałam o 1, potem o 4 i do 5 nie spałam. O tej pierwszej wypuszczałam nasze wcześniejsze dzieciaczki na dwór, bo chciały zobaczyć co się na dzielni dzieje. O 4 też musiałam je wypuścić bo chciały... A nie mam tak jak Paweł że nie widzę tego, że one czegoś chcą.

Włosy... moja tragedia. Zawsze miałam grubaski, średnio mi wypadały, ale teraz to tragedia... Wszędzie moje włosy. Może dlatego że mam już długie? Ale nie chcę mieć krótkich... chcę długie i takie lśniące i miękkie, falujące ;-)
Muszę w jakąś maskę zainwestować.
 
Aneta, obawiam sie, ze maska ci niewiele pomoze. Poprostu teraz wypada to, co przez 9 miesiecy mialo wypasc a nie wypadlo. :nerd: u mnie tez wszedzie wlosy, nawet zaczelam je spinac. Nie scinam bo jak mam spiete to jako tako nad nimi panuje, a jak bede miala krotkie, to beda nie do opanowania.
 
No właśnie u mnie było tak, że jak krótkie to nie wypadały (albo to nie rzucało się tak w oczy - kij wie). A spinać jeszcze nie mogę :baffled:
 
reklama
witam porannie:)
konwalianka współczuję nocy... u nas tak było wczoraj a dzisiaj już na szczęście wrócuło... oby to tylko chwilowe...
Magia ty to biedna masz z tymi chorobami... oby szybko przeszło...
Dodi ja też niedawno robiłam pierwszy raz zupę dyniową ze względu na małą i przepisów oczywiście mnóstwo znalazłam i często takich bardziej skomplikowanych ale nie koniecznie na teraz i uśredniłam to co czytałam i wyszło fajnie (mężowi też smakuje) a przepis może napiszę na wątku z przepisami a co...
 
Do góry