reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Natalka drugi dzień nie ma chęci jeśc, zasysa trochę, po czym wścieka się z resztka mleka w buzi i zakrztusza , no kurczę,...
no i kłopoty ze snem- może znów jakies zmiany :)
Ania ja tez tak małej nosek czyszczę-woda gorąca w miche i pare kropli ( ja daję inhalol-mocny jest więc tylko 2-3 krople)
 
witam sie jak dla mnie porannie. dopiero co wstalismy z synusiem. :-) w nocy maly znowu sie zachlysnal slina. tym razem nie mogl zlapac oddechu. dopiero po jakims czasie zalapal. to nie pierwszy raz jak mayl sie zachlysnal. dobrze ze jeszcze nie spalam, najgorsze ze ja krzycze alessandro,alessandro a moj malz spal i nawet nie dgrnal.:no:

dziekuje ze przygarneliscie mnie do znajomych na fb i nk.
 
reklama
silwia, faceci- szkoda gadać, moj w sobote wypił pare drinkow jak bylismy u znajomych..juz w domu przebierałam małą, chciałam umyć ręce i kazałam mu pilnowac jej na przewijaku, nie było mnie może z 30 sek i slysze jak gada do mnie, gdzie jest pieluszka jej? bo sie ulało..słucham dalej a mała sie krztusi i w ryk... a ten se pieluszki szuka zamiast dziecko podnieść...nosz myślałam że zabije gołymi rekoma!
 
Do góry