reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
dodi wyslalam zaproszenie:) I do Magnio tez bo mi zdjecie Rózi wpadlo w oko i od razu poznalam:-)

Balkan dziekuje! Ale ze mnie osiol...:zawstydzona/y:

A mala mi zasnela zanim zdazylam sie do sklepu ruszyc...
 
Ostatnia edycja:
Ania, pięknaś ty, nie wiem dlaczego ale zawsze wyobrazałam sobie, ze jestes brunetka:):) ach ta wyobraźnia:)

silwia i weź tu dziecko zostaw z tatusiem, aż strach he, chociaz twierdzil że nic sie nie stało przecież..
 
Witam się i ja...
Nie było mnie wczoraj ale myślę - weekend to zazwyczaj spokój i mało was zagląda to nie będzie dużo nadrabiania a tu niespodzianka;) naskrobałyście nieźle... ale czytałam od wczoraj wieczorem na raty więc za dużo się nie odniosę.
Tylko proszę się nie przenosić na FB... ja nie mam... tak jak psotce nie odpowiadają mi takie rzeczy... nk mam i i tak już żałuję... no ale cóż...
tak bardzo w skrócie to em_ka super, że w końcu kupka poszła:)
no i psotka kurcze dbaj o siebie! i oby szybko przeszło...
a ja od soboty podaję małej marchewkę ale chyba trochę jako niedoświadczona mama głupio zrobiłam bo jak pierwszego dnia w miarę chętnie mała ją jadła to dostała 2 razy po pół słoiczka skoro lekarz mówił, żeby dawać sporo jak będzie chciała i chyba teraz się trochę z kupkami przez to męczy no i następnego dnia już nie chciała jeść:( Teraz zaczęłabym od mniejszych ilości ale już za późno. Dzisiaj już mniej podałam i po woli będę zwiększać chyba jednak... A wczoraj nieźle się zdziwiłam zdejmując pieluchę bo kupka wyglądałą jakby słoiczek z tą marchewką trafił prosto do pieluchy;) Mam nadzieję, że nie zniechęci się przez to do jedzenia bo jak na razie to już jak śliniak zakładam to jej się nie podoba...
Myślicie, że dobrym pomysłem będzie danie jej dzisiaj jeszcze jakiejś łyżeczki czy 2 jabłuszka. Może to by pomogło jej z kupką...
 
Emka dżizas, nie zazdroszczę teściowej :baffled: i wierzę, że chciałabyś się wynieść jak najszybciej bo wiem jak to jest. My mieszkaliśmy co prawda bardzo krótko z rodzicami i takich akcji nie było ale i tak marzyłam żeby jak najszybciej się to skończyło. Młodzi powinni być na swoim, może nawet ciasnym ale własnym - dla zdrowia wszystkich...

Balkan &&&& za rehabilitanta :-):-) i czekamy na sprawozdanie :tak: ejjj czy tylko mój rehabilitant jest kobietą? :sorry2:

Magia, psota poproszę jeszcze o Wasze namiary

Balkan ha! ja juz sobie ściągę zrobiłam kto jest kto :-D bo też bym się potem zastanawiała :-D:-D

Basieniak ja też sie właśnie zastanawiam czy to będzie dobry pomysł dać małemu marchewkę skoro on tak rzadko kupki robi... Dam mu chyba tak z łyżeczkę dla "polizania". A jabłuszko wcina już po pół słoiczka. I zjadłby więcej :-D To mu akurat na kupki dobrze robi

A u nas dziś piękne słoneczko. Mały właśnie zasnął, a ja się zastanawiam - umyć okno czy wziąć się za sprzątanie?
 
Miczka chciałam zacząć od warzywek bo bałam się, że jak posmakują jabłka to nie będzie chciała warzyw... no ale jutro lub pojutrze chyba jednak dołożę jabłka...
 
kurczę, dziwnie- że nie byłam w domu na wigilijnym składaniu życzeń i wszyscy mieli o to pretensje tylko poszłam z Tobą i Twoim tatą pomagać Wam w sprawach rodzinnych...
 
reklama
Heloł:-)
Konwalianko
czekam:-)
Miczka wysłałam:-)
A u nas siet, siet! Znów choróbsko. Tym razem u Łukaszka na dobre - gardło, katar itd. Staś na razie katar po pas:baffled: Normalnie jak nie urok to...
Muszę dziś zrobić te kruche ciasteczka, mniam! Konwalianko Stasiowi nie szkodzi margaryna tortowa z Biedronki, może Tymciowi też nie zaszkodzi?
Basieniak ja też wczoraj dałam marchewkę, ale 2 łyżeczki. Na razie tak po troszku. I kusi mnie, żeby dać jabłko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry