reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Magia wlasnie czytalam, dlatego pytam. Maly ma na twarzy "placki"strasznie szorstkie i czerwone nic nie pomagalo, skora za uszami mu schodzi jzu nie wiem co robic. Pepti nie pije, ma ta humane jest lepiej ale po niej ciagle ma zielone kupy i zatwardzenia...
 
reklama
anula ja nie polecam tej maści super mocna i działa na chwilę ja polecam elidel drogi ale działa cuda ... zapytaj lekarza o nią
 
MADZIA, ja o niej nie czytalam raz uzylam jest lepiej ale juz ostawilam. Kurka ze tez wczesniej nie przyszlo mi do glowy zeby poczytac:wściekła/y:juz mam dosc tej lekarki nic sie od niej nie mozna dowiedziec i jeszcze daje takie leki. Po swietach trzeba bedzie ja zmienic
Magia, tez kapie emoilentami cialo ma ok tylko ta buzia, kurcze ale po czym to mleko juz ma inne, kaszka mu nie szkodzi bo mial wczesniej i robie na jego mleku,piore w jelpie ale to nie wina proszku bo tylko twarz ma taka:wściekła/y:co do starszaka nie pomoge, jestem poczatkujaca mama:-D
 
Ostatnia edycja:
Anula a pcha łapki do buzi albo zasysa Ci bluzkę na ramieniu jak mój Staś? Łukaszek przypadkowo lizał rzeczy prane w Jelpie i Loveli i miał uczulenie pokarmowe!
 
Miczka zaproszonko wysłałam :*:*:* :-D:tak:;-)
anulka moja mała ma od urodzenia strasznie suchą skórę :baffled: emolianty mało pomagały a po kremie oilatum soft masakra była na buźce :no::baffled: aż znajoma pani neonatolog przepisała właśnie elidel :tak: droga maść ale wydajna i skuteczna niestety muszę stosować ją rano i wieczorem po przerwaniu "kuracji" te placuszki suche na buzi znów wracają więc sama widzisz .....
corin dziadek niesamowity moze zrobi niespodzianke i na 100 urodziny ozeni sie hahaha
 
magia kurde nie mam pojęcia co z tym twoim starszakiem a poliki czerwone ? suche ? czy może lekka tem? bo przy anginie jest wysoka temperatura .

anula może byc proszek bo pociera policzkami jelp też może uczulac proponuję płatki mydlane
 
Magia, ciagle ma raczki w buzi bo zabkuje, ma juz jednego i 2 wychodzi ale bluzki nie zasysa...moze wybrac sie do alergologa?czy to jeszcze za wczesnie?nic na ten temat nie wiem bo w naszych rodzinach nie ma alergikow
MADZIA, wczesniej stoswalam paltki i tez tak bylo, proszek mamy moze 2 tyg. U nas tez ciaglym problelem jest sluz w kupie, dopiero po tym mleku przeszedl za to teraz sa zielone i ma zaparcia
Orchi tak polecacie wiec musi byc dobra, zmienie lekarza i zapytam o ta. On taka ma tylko buzie, po porodzie przez przenoszenie z calego ciala schodzila skora ale szybko to minelo, nadal kapie w emolientach
 
Ostatnia edycja:
reklama
proszę więcej kontaktów na fb, najlepiej linki, bo czasem ciężko znaleźć - hehe

mały już śpi..padł jak mucha, cały dzień był bardzo grzeczny no i znowu zaliczył 2 łyżeczki jabłuszka.. martwię się jednak, bo zrobił ledwie dwie kupy i to takie słabe.. możliwe aby moje mleko zmieniło się aż tak bardzo, że teraz tych kup robi mniej? u nas to się zdarzyło niemal "z dnia na dzień".. bo jednego dnia robił ich 8-10 a następnego już 2-3..

no i niestety i u małego zauważyłam placki suchej skóry:no: jak używam cetaphilu to jest ok, jak odstawiłam, by zasypać go całego mąką ziemniaczaną, to niestety - wyszły placki po 2 dniach.. martwię się a mogę o tym napisać tylko Wam, bo mój mąż standardowo uważa, że jestem przewrażliwiona i krzywdzę dziecko ciągłym "wyszukiwaniem" mu chorób i alergii.. co za typ.. nie umiem z nim na ten temat rozmawiać.. doradźcie co zrobić?

corin, dziadka masz super!
Magia, ja tez mam niewielkie doświadczenie, wiec nie pomogę, ale zdrówka Łukaszkowi już życzę, aby się nie posypało
 
Do góry