reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
odcinam ogonki, myję, blanszuję, z grubsza rozdrabniam (bardzo z grubsza) i wrzucam na masełko na patelnię z czosnkiem - ale ostatni etap równie dobrze można pominąć....

a Mateusz wybudza się z kolejnej 30-min drzemki - on zdecydowanie ma wewnętrzny zegar... :)
 
Hej!!!!zaraz pozapraszam dzieki!!!!a wydrusiu po slubie wielkich zmian niema bo od roku mieszkalismy razem juz ,tylko obraczka przypomina iz mam meza,albo tak zeby podroczyc sie ze mna mowi zonko ty moja podaj tamto podaj siamto :-D
 
a ja nie lubię szpinaku :-p a jeszcze bardziej czosnku :-D:-D brrr, na samą myśl mam ciary :baffled:

Teska, Konwalianka, Silvia
dawajcie jakieś namiary na siebie :-)

A ja popołudnie spędziłam na zakupach. Kupiłam buty i dwie bluzki. Nie muszę chyba mówić jak mi się humor poprawił? :-D tym bardziej po ostatnim nieudanym szopingu :-D
a ponieważ wjechałyście mi na ambicję z tymi Waszymi wypiekami to zrobiłam jeszcze muffinki :tak: najprostsze ciasto świata ale co tam :-D małż się ucieszy. I może w końcu zaczniemy normalnie gadać. Bo póki co jest postęp ale "normalnie" jeszcze nie jest. Do tych muffinek kupiłam mu browara. No powinien być w siódmym niebie :-D:-D
 
Witam,
U nas maly wstal o 6 czyli w sumie bez zmian bo zawsze o 7
Jak cos ja mam tylko nk, jesli ktos chce mozecie napisac na pw
Miczka o jacie zazdroszcze zakupow, ja odkkad urodzilam nic sobie nie kupilam, jak juz tylko kosmetki z ubranami poczekam az wroce do normalnego rozmiaru a idzie mi to jak krew z nosa moze za rok sie uda:-D
Balkan, jakiego smaka mi narobilas, juz powiedzialam Ł ze jutro ma mi kupic szpinak i zrobie:-D
Magia Ty masz doswiadczenie z alergikami, stosowalas kiedys masc triderm?nam lekarka zapisala ale boje sie stosowac bo steryd:wściekła/y:
Maqnio widze ze maz sie nawrocil tak jak moj, dzis wiekszosc dnia bawil malego:-D
 
Hej, wrocilismy. Swiatelka zapalone dla najblizszych, wizyta u babci tez udana. Moze zrobilam blad, ale dalam ewie skosztowac sokuz gotowanych buraczkow. Bylo tego kilka kropelek, ale Ewa az mlaskala, hahahahahaha i dostala takiego slinotoku, ze od razu musialam ja przebrac, hahahaha

Dziadek (lat 94) zagial mnie dzis, myslalam ze mńie rozerwie ze smiechu. Najpierw spytal gdzie jest babcia (jego zona) mowie mu ze nie zyje,
- a kiedy umarla - spytal
- 10 lat temu - mowie
- to ja tyle lat jestem wdowcem?
- tak dziadku
- to czemu ja sie jeszcze nie ozenilem?

Padlam, hahahahahaha

Dziewczyny, ja tez jestem na FB, niektore z was juz mam w kontaktach, ale jesli ktoras y jeszcze chciala to piszcie do mnie na PW :-)
 
Madzia, mocz tego palucha w sodzie, może przejdzie? I jak nastrój dzisiaj?
!
nastrój ok:) a paluch anety :-D:-D;-)

corin :-D

witam kochane nie nadrobię nie ma szans;-)

ja też poproszę o namiary fb i gg , skape a może dopiszmy na grupie kto ma na to ochotę ?

a mam pytanie co z helendorką czas już chyba zając się naszym forum od wewnątrz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej:-)
Anula stosowałam u Łukaszka jak miał 5 lat. Jak sobie nadkaził wysypkę drapiąc. A Wam czemu lekarka zapisała? Bo to silny steryd+antybiotyk+przeciwgrzybiczy środek. I jest przeciwwskazanie - wiek poniżej 2 roku życia: Triderm – Atopowe Zapalenie Skóry No ładnie... Łukaszek ma czerwone policzki i boli go gardło. Mamy starszaków - co to może być. Bo młody nie miewał angin. Siet.
J
a też mam FB:-)
Corin no dobre z tym dziadkiem, hehehehehe:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry