reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja tam balkan zamierzam w najbliższe wakacje gdzieś w europie na urlop wyskoczyć. Dla małej to na pewno bez różnicy ale dla mnie i owszem... a do 2 lat maluszek za darmo. Moje koleżanki jeżdżą z maluchami i sobie chwalą...ale do meksyku to rzeczywiście kawałek...
 
reklama
Ja znów pewnie na chwilkę, bo Staś jakiś ostro płaczliwy dziś - pewnie przez tę namiastkę kawy na bebilonie. A ja mam nadzieję, że gdzieś za rok pojedziemy do Francji.
Basieniak hehe:-) ja mam jedyne 37 lat:-)
Marzenka Balkan Wisienka no weźcie się uspokójcie, bo i ja się wezmę za porządki:-D
Psotka Sesti Dziś pobierałam krew na TSH. Czuję, że niedoczynność mam na bank. A wypadanie włosów to masakra. I pewnie nie tylko dlatego, że jestem po ciąży.
Wisienko Ty się nie kryj u Taty w pokoju, bo ja zamówiłam sernik u Psoci i wpadamy do niej w boa:-D Mam nadzieję, że przyjmie mnie z nową fryzurą;-)
WYDRUSIA! Zaraz wleję Ci w doopkę! Liluni ta główka jeszcze się ukształtuje. Łukaszek też tak miał jak miał asymetrię. Ale ja musiałam poczekać z pół roku zanim wszystko dobrze się ukształtowało. Głowa do góry!:-) No wiesz... w parku nikt mnie nie poderwał. Ale może dlatego, że z małżem tam byłam:-D
 
Ostatnia edycja:
Basieniak, dokładnie rzecz biorąc za 10%, a nie za darmo, w każdym razie w LOT. My się na wakacje w przyszłym roku wybieramy w czerwcu, bo od lipca do pracy wracam.... ale raczej to będą Mazury albo morze....

oho.... słyszę małego - zaraz kąpiel i spanie nocne.....
 
Wydrusia no tak jak robisz Ty. Układałam na obie strony. W foteliku dawałam po obu stronach pieluszki zwinięte w rulon, żeby patrzył na wprost. I samo pięknie się wyrównało. Łepek Łukaszka jest idealnie okrągły. On sam się śmieje, że ma głowę jak groszek:-D
Dajesz Liluni mojej słodkiej witaminkę D? A wiesz, że ona mi się dzisiaj śniła???? Przypomniałam sobie właśnie. Śniło mi się, że przychodzi do niej obca baba i tak jak opowiadałaś przeciera jej pupkę wacikiem i robi zastrzyk. Płakałam we śnie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Emila nie może zasnąc. Obce miejsce za dużo ludzi . Mój tato przyszedł i mówi , ze on ją uśpi . Litości!!!Zaczyna śpiewać.
Magia a kto ma nową fryzurę. Psota czy ty? No w tym bo i fryz z brokatem na dole:-D
basieniak ja nawet nie myslałam żeby coś Mili przestawiać ale może to dobry pomysł. Chociaaz czuję, ze ona mi się tu rozreguluje cholernie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry