reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć laseczki :*:*:*:*: :-D:-D:-D:-D u nas ok nocka mała zasnęła o 19.30 spała do 23 poóźniej do 00.00 się bawiła i spała do 4.30 zjadła cyca i do 7.30 spała :-D:-D tatuś został z mała a ja byłam na zkaupach i dziś małej dałam deserku troszkę jabłuszka mina jej--- bezcenna hahhahahaha :-D:-D:-D:-D ja już nie dawałam jej a ta łyżeczkę ujrzała i buźke otwierała hahahha
maqnio :*:*:*:* kładź się spać bidulko :*:*:*:*: Rózyczko kochana :*:*:*:*:*: śpij kurcze troszkę :tak:;-)powiem Ci na uszko,że wtedy więcej rośniesz hihi :*:*:
Corin brawa dla Sebka najważniejsze,że w 1szej 10tce był :-D długopis też dobry ;-);-) na pamiątkę będzie miał
konwalianka jak palec i jak się czujesz i Tumysiowa kupka lepiej ???
Emeczka mam nadzieję,że Nicolcia zrobiła ee ;) i w ogóle może wiesz co u Hanami ??/ Dawno jej nie widziałam :confused:
Miczka słonko ze mną mama moja ma odwrotnie bo jak jadę do domu ona musi perfekt posprzątać mieszkanie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: taka jestem głupia na punkcie czystości :zawstydzona/y::zawstydzona/y:i szlak mnie trafia jak mój wraca z pracy i na butach z budowy błoto :wściekła/y::no::-D:-D:-D
mam nadzieję ,że przy małej się troszke "brudactwa" nauczę hahahahhaha
A teraz idziemy na spacerek ;-):-D:-D:-D
buziamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mocnooooooooooo każdą z Was i szkraby :*:*:*:*:
 
reklama
Maqnio, paczek to tez ciacho tylko bardziej obłe :-D

Jesooo zapiekanka, jeszcze powiedz ze makaronowa to zaslinie caly komp. Za mna chodzi leczo i chyba zrobie na dniach. Pomidory juz jadlam i mloda nie protestowala, nie wiem jak papryka, ale troszke zjem, moze akurat ;-)

Orchi, wez tez moja Ewunie na spacerek, ja nie mam sily nogami powluczyc :-(
 
Witam,

miczka, sto lat dla Twojej pociechy :-)
konwalianko, współczucia z palcem, niejako mogę sobie wyobrazić ból jaki przeżywałaś.
corin, u mnie dzisiaj jest ryba po grecku, więc zapraszam ale nie ręczę za smak ;-) (ha, poczułam się jakby były święta, bo w święta musowo ryba po grecku).
maqnio, współczuję przepraw z małą... Przepraszam że napiszę ale to chyba normalne nie jest... Ostatnio tak mi się pomyślało, że może napisz do Superniani, może coś podpowie ;-)
orchi, ja mojemu troszkę wcześniej dawałam wcześniej jabłuszko, ale chyba po tym brzuszek go bolał, więc zaprzestałam podawania aż do momentu skończenia przez niego 4 mca.
wydrusiu, bardzo super czapeczka dla małej, bardzo udany zakup.
magia, ja ostatnio byłam u fryzjera, to mojemu aż dech zaparło jak mnie zobaczył. Nie powiem, miłe to było.

Miłego weekendu życzę.
 
hej dziewuszki - hihi
u nas lekkie zakręcenie.. z racji tego, że mały znowu płakał wczoraj - pół blachy ciasta dziś wywaliłam, bo obwiniam tą nieszczęsną margarynę - może niesłusznie, ale co tam.. na poprawę humoru upiekłam bułeczki drożdżowe :)

właśnie wchłonęłam z 4 naraz! mąż na spacerku z małym, bo ja przecież unieruchomiona w domu:-( i nie wiem co zrobić z wolnym czasem..normalnie już nie umiem odpoczywać - hehe:-D

miłego popołudnia i wieczoru
 
Konwalianka trzeba było do mnie to ciasto podesłać :-D

Aneta gdzie byłaś jak Cię nie było? ;-)

Magia śliczna mamuśko jak fajnie Cię widzieć! :tak:

no i nie wyrobiliśmy się dzisiaj na spacerek :-( te ćwiczenia nam wszystko komplikują. A takie ładne słoneczko było.
 
reklama
Do góry