reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej,
ja dziś z rana tak na szybko.
Wczorajszy wypad nam się udał, włosy zrobione, fota na wątku. ;-)
Jak na razie młoda dziś marudna więc przepraszam nie odniosę się do postów. Tylko tak ogólnie.
Mi włosy nadal wypadają a już sporo skróciłam...
Corin, Ty tak nie zapraszaj bo będziesz musiała grafik robić i kalendarz z wolnymi terminami dla cioteczek z BB :-D:-D
Orchi, Magia u nas tez czesto kupa 7-9 na dobe i takie po pachy tez sie zdarzaja.
 
Corin dzięki za link, już zapisałami:) ale teraz jeszcze rezerwować nie mogę bo jeszcze muszę męża przekonać bo on to typ totalnego domownika ale mam nadzieję, że się uda:) No i my chcemy jechać jak już się wszystkie ferie skończą więc może da radę... A od was na narty to gdzie można jechać i jak daleko np od twojej sąsiadki?? Może głupie pytanie, ale totalnie się nie orientuję;)
A ad włosów to u mne nadal tragedia...
A my dzisiaj idziemy na ważenie do lekarza - ciekawe co powie...
Konwalianka a wołowina to nie ma przypadkiem też białka mleka krowiego w sobie? u mnie wołowina szkodziła... po niej się pojawiło coś co wyglądałó jak krew w kupce...
 
Ostatnia edycja:
dzień doberek

Madzia pięknie napisałaś... czuję dokładnie tak samo

Corin ja nie wiem jaką Ty masz kupę po burakach ale mnie się kolorek podoba :-D:-D:-D

U mnie też z włosami masakra - dość ich mam, jeszcze trochę i ogolę się na łyso ;-)
Młody śpi, ja popijam kawkę, jakieś ciacho by się przydało :tak:
 
Miczko, proszę IMG_1776.jpg
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki :*

COrin to ja myslalam ze tylko mi tak wypadaja wlosy :shocked2: przy kapieli wychodza 2 garsci, przy czesaniu po kapieli jedna, rano gdy sie budze to z lozka zbieram jeszcze jedna, a pozniej zabieram sie za obieranie Nicole z klakow, dzisiaj np jej wyciagnelam kilka z faldki karkowej :baffled: nie zdziwilabym sie gdyby juz kilka polknela. NOrmalnie chyba sie na lyso zgole bo to jest nie do wytrzymania. A dodam jeszcze ze mi sie tak przetluszaja ze po umyciu wygladaja jakbym ich co najmniej tydzien nie myla, wiec myje co 2 dni bo i tak roznicy nie ma :/
Corin a ty dodatkowo jeszcze farbujesz to juz w ogole:baffled: a kolorek fajny ci wyszedl, ja sobie na taka oberżyne farbowalam przez dobre 4 lata.
danuska pieknie wygladasz <3

u nas nocka przeminela z puszczaniem bakow przez pol nocy. Wczoraj mi zasnela o 19:20 i juz myslalam ze sie nie obudzi... oczywiscie co? obudzila sie :confused2: i o 20:00 zaczela swoje dzikie dzwieki wydawac przy zabawie. Oczywiscie zanim zzasnela to minely 2 h i przez ten czas musialam sie z nia bawic zeby ja zmeczyc czyli ostatecznie zasnela o 22.
A kupy jak nie bylo tak nie ma. Ani slychu ani widu po niej...
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuśki i bobasy!
Troszkę udało mi się Was poczytać.
wisienko - super wieści, że nie musisz płacić
alex – podziwiam cię za ta wizytę u kręglarza, ja bym się nie odważyła
Madziawszystkiego najlepszego dla Filipka
Corin – trzymamy kciuki , oczywiście! J, włosy wychodzą mi garściami i okropnie się przetłuszczają! Coś okropnego
Konwalianko - my jesteśmy na bebilon pepti, Nan w ogóle się nie sprawdziło, ale każde dziecko reaguje inaczej…
Magia – Staś akrobatyk, J u nas po jedzeniu mały lubi pofikać i ulewanie jak się patrzy…

A tak w ogóle to każda z Was ma tyle do zaoferowania, że ja chyba nie bacząc na nic będę się do każdej po kolei wpraszać bezczelnie J najwyżej nas nie wpuścicie He He :-D
 
O masz.... Psota litosci. Mozna utyc od samego patrzenia a do tego od razu sie czlowiekowi zachciewa...

Miczka, powalilas mnie, hahahahaha do koloru musze sie przyzwyczaic. Te odcienie czerwieni mi nie leza do konca :-/

Basieniak, najblizej gdzie mozna pojezdzic to Czantoria. My jezdzimy do Istebnej (marek, zloty gron), albo do Wisly ( nowa osada) na marku sa zdcydowanie najlepsze warunki. Do czantorii samochodem od nas jest jakies 5-10 min, do nowej osady 15-20 min, do istebenej najdalej- z pol godziny na dojazd trzeba liczyc lekko. Podalam ci namiary na Ustron bo ani w wisle ani w istebnej nie orientuje sie jak wyglada z noclegami. Tzn baza napewno jest spora, ale kompletnie nie wiem co moglabym ci polecic.
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie!
Nocka jak zwykle udana.Pogoda piękna więc zaraz wybieram się na dłuuugi spacer z moją małą marudą.
Psota Dawidek potrzebuje zdrowej mamusi, twoje zdrowie jest bardzo ważne więc musisz koniecznie coś z tym zrobić. A ciacho rewelacja. Pisałaś, że dziś kule rumowe. mniam mniam....
Asica dobrze, że już ok z kupką
Magia gratulacje dla Stasinka z wycelowania stopą do buzi:-)
maqnio szpilki rewelacja
kwoka wczoraj mnie już nie było ale dziś życzę wszystkiego najlepszego dla synusia!moja Zuzia to chudzina, waży 5400 a ma 64 cm
Corin zazdroszczę widoków, pięknie, kocham góry
Wisieńka to ładnie Milka przybrała przez miesiąc, byle tak dalej. My dalej walczymy z naszym niejadkiem, którego muszę ważyć przed i po jedzeniu.
basieniak trzymam kciuki za ważenie

Dziewczyny przy tym tempie wypadania włosów to niedługo łysa będę, normalnie szok:szok:

miłego dnia
 
Do góry