reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Madzia A ja uwieczniam swoją na fotografii ;-)
Emka jak zwykle wprowadzasz najistotniejsze i najbardziej inspirujące tematy;-) A tak napoważnie - Widać, ze Kupa Nicoli spedza Ci sen z powiek i wszystko Ci się kojarzy. Mały mojej siostry do 13 miesięcy wypróżniał sie raz w tygodniu. I to taki typ. Podałaś soczek?
Wisienko gratulacje! Widzisz zachowałaś się uczciwie i z dumą ( aż za) I dobrze się skończyło !
Kwoka kupę lat :-)
Psotka pyszności
Corin widoki i kolorek super
KKasiulko miło Ciebie widzieć :-)
Magia to niedługo będzie maraton
Dziób_dziób super wieści. Mały też ma swoje rolki?
Asica Orchi witajcie :-)
Dziewczyny a tormentiol nie jest za mocnym lekiem na dupkę? Mi się wydaję, ze tak. Ja smaruję wtedy kiedy mi sie przypomni sudocremem albo beopathenem. Zależy co mam pod ręką.
 
mailuj sporadycznie nie ma przeciwskazań na tormentiol- ja juz w 1 mcu n aodparzenia stosowałam z polecenia lekarki i powiem szczerze na beznadziejne przypadki - idealny, zapobiegawczo np. kiedy maluch musi byc długo w pieluszce- także
 
Orchidea do Fiji mam dalej niż do bieguna :-)
majluj małego rolki narazie bardziej przypomina wózek:-) Tatuś go pchał caly czas. Małemu się chyba podobało, bo wszytko przespał :-D Ma zapowiedziane że jak juz będzie umiał chodzić i znajdą sie takie małe rolki to będzie miał kupione i tata będzie go uczył :-) muszę tatusia ostudzic ze jeszcze ze 2 latka musi poczekać.
Znikam bo już czas.
Dzięki mam nadzieje że zakupy będą udane :-)
 
reklama
Sestinko więc nie mam racji. Jakoś tak mi się kojarzyło, że to bardzo mocny lek. Zwracam honor :-)
Orchi ja walczę z ubrankami. Siostra przysłała mi 20 kg paczkę i rodzielam, rozdaję i sortuję by się nie zmarnowały :-) A Krzyś spi już 2 h. Okazało się, że w dzień też potrafi spać tylko trzeba mu pozwolić go położyć na naszym łózku i nie latać za każdym stęknięciem. Ostatnio przespał 4 h:szok: TYlko mu nie przeszkadzałam. Bo dotychczas on tylko otorzył jedno oko a ja hyc i na rączki , gadam i się z nim bawię. A teraz zostawiłam go w spokoju to się chłopak w końcu wyśpi :-)
 
Do góry