reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Psotka pochwalilas pogode w Poznaniu, a ja musialam po 30minutach spaceru wrocic bo zaczelo padac:wściekła/y: To Twoja wina!:-D Tzrymam kciuki za endokrynologa.

Maqnio jak rechabilitantka mowi ze starczy to nie rob sobie wyrzutów! Ona sie na tym zna, gdyby nie wstarczalo to by powiedziala;-)
 
reklama
Corin, najpierw chciałam własnie zrobić croissanty, ale jak zobaczyłam przepis to stwierdziłam, że może kiedyś :) a to jest proste jak cepy :)

A Mateusz śpi... jednak go męczy zalegająca flegma, a nie chcę na siłę odsysać, zresztą lekarka powiedziała, żeby odsysania używać wyłącznie wtedy, kiedy to niezbęde....

Ja się powinnam za coś zabrać, ale leń mnie ogarnął.... będę sobie potem w brode pluła, że nie wykorzystałam snu mateusza, ale jakoś nie mogę się ogarnąć....
 
Dodi, zaczyna sie"kazdy maluch dobrze wie"

Balkan, raz sie wzielam za pieczenie croissantow, raz i ostatni. Babralam sie z tym kilka godzin a i tak nie wyszly tak pyszne jak powinny, a potem odkrylam croissanty w tesco. Polecam ;-) normalnie mam sli otok na ta. Brioszke, juz czuje jej smak z cieplym mlekiem... Mmmm
 
dzięki dziwczyny.
właśnie koleżanka mnie uświadomiła ,że nie wolno na obcych wątkach wklejać takich rzeczy.Kurde nie wiedziałam:baffled::baffled::baffled:
Przepraszam WAS i ADMINÓW.

życzę miłego dnia
 
My już po spacerze i wizycie na ciuchach :-D:-D:zawstydzona/y:
Balkan bardzo dziękuję za przepis :*:* a bułeczki maślane kupuje w Biedronie bardzo mi smakują :zawstydzona/y::-D
Corin słonko na pewno możesz brać neo-angin i psikać gardło tantum verde bo ja niedawno stosowałam te leki z"przepisu" lekarza mojego ;-);-)
 
Ja zawsze jak mnie coś łamie moczę nogi w wodzie z solą dość gorącą skarpety na noc i pocenie gwarantowane i wywianie grypska spróbuj jeśli chcesz ;-)
 
reklama
Do góry