reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Doberek słonka :*:*:*:-D matko neta mam :szok::-D wreszcie ...bo codziennie od rana do wieczora przez 2 ostatnie dni nie miałam :zawstydzona/y::no:
corin dzięki za pw odpiszę wieczorem jak mała zaśnie już na noc bo w dzień to tak spi jak zajączek :-D:-D ptaki..mi się przypomniało jak na balkon wpadał taki nygus jeden i dziobał w sznurki aż się urwały :-D:angry: pozostał jeden aż mąż wymienił mi je hahahha
MADZIA strasznie mnie wzruszyła Twoja historia porodówkowa opisana od strony maluszka świetnaaaaaaaa ;-):-)
balkan mniammmm jak masz dobry przepis to bardzo bym prosiła bo jak narazie tylko kupne jadam :zawstydzona/y::-D lecę i ja do Ciebie z inką ja można :zawstydzona/y::-D
maqnio &&&&&&&&&&&&&&&& za te noce oby sie polepszyło słońce :*:*:*: Róża :*:*:*:*:*:**: kwiecie Ty daj mamci dychnąc w nocy :tak::-)
silwia jeju moja teściowa jak mieszkaliśmy razem nawet nie ruszyła odkurzaczem :baffled: musiałam ja wsio robić bo stwierdziła,że nie pracuje więc mam zajęcie chociaż bo jej syn zapier.... a ja sie obijam :angry:wredne babsko :zawstydzona/y:
 
Cześć piękne mamusie i najśliczniejsze maluszki!

U nas wszystko po staremu, noc super.

Dziewczyny, budzę się z takim bananem na buzi, że szok;) Góry mogę przenosić!

W Poznaniu dzisiaj cieplutko, 15 stopni, czekam aż Dawidek się obudzi, zje i ruszamy na spacerek.

Dzisiaj mam wizytę u Endo, coś czuję, że jest gorzej… mimo, że prawie nic nie jem już przytyłam 5 kg i szyje mam mega grubą, pewnie tarczyca wyłazi… proszę o kciukasy:)

Emi, jak mała nie jest głodna po 2 godzinach, a wszystko na to wskazuje, no bo wypija tylko 40 ml, to szkoda żebyś ją budziła i sama wstawała, to i tak nic nie da. Ściskam paluchy, żeby zaczęła ładnie zajadać!

Danuska, czekam na foto w nowej fryzurce:)

Balkan, Mateusz jest cuuudny:) Ja wierzę w takie rzeczy, wierzę, że Twój mały Aniołek-Motylek przyleciał odwiedzić braciszka i swoich rodziców:)

Konwalianko, ja też dokładnie pamiętam wszystkie daty z tamtego czasu:) Ja testowałam 2 listopada, krecha była blada, więc poleciałam na betę i wynik był 36,3 ten wynik też chyba do końca życia będę pamiętała;) A kiedy Ty dołączyłaś? Ja napoczątku 4 miesiąca, wcześniej się bałam.

MADZIA,Renusia, Marzenko, Ania, Gocha, Em_cia, witajcie!

Corin, kciuki za Agę!

Wisieńko, odezwij się, kochana, po, trzymam kciukasy!

Sestinko, paluchy za bratową, oby im się udało!

Maqnio:*****Resztę Wisz;) Maniaczko butów, pokaż buty drugiej maniaczce;)

Silwia, zdrówka!!!

Miczko, przy tych ćwiczeniach z maluchami, my też ćwiczymy;)

Sis:*****,Misia:****
 
Ostatnia edycja:
Prociu witaj :-)
Corin zaglosowalam :-)

dziewczyny chyba doszlam do tego po czym moja mala robila kupke w polsce. KAzdego dnia na sniadanie jadlam platki owsiane blyskawiczne z mlekiem. Wlasnie teraz je wszamalam i bede je jadla codziennie, zobaczymy czy rzeczywiscie to jej pomagalo.
 
Ostatnia edycja:
o matko napisałam bratowa- zakręcona jestem- za szwagierkę- siostrę męża hehe. Trzymam kciuki za nia za kazdym razem, gdyby się udało teraz ( podchodzą ostatni raz) to maleństwo byłoby lipcówkiem.....
 
No i na spacer nie poszłam bo zaczęło padać:-( może później się uda.
Wisienko odezwij się po wizycie w US, trzymam kciuki.
Psota no właśnie sama już nie wiem bo niby mam dobrą tą wagę ale Zuzia się strasznie rusza i ciężko mi obliczyć to ile zjada. Zobaczymy. Trzymam kciuki za wizytę u lekarza.
Corin głod oddany:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Orchi, po raz pierwszy robiłam z przepisu Brioche - Maślana bułeczka brioche - PRZEPIS
Mało pracochłonne, a pyszne!
Psota, trzymam kciuki za wizytę u endokrynologa…. &&&& mocno trzymam &&&&
Maqnio, pokaż te szpile!
Emka, na wypróżnienie lepsze od błyskawicznych są normalne płatki owsiane, tylko namocz je na noc – są zdecydowanie smaczniejsze i zdrowsze!

My dziś na spacer jeszcze nie wychodzimy, choć pogoda całkiem ładna się zrobiła, ale jutro też ma być ładnie, więc jutro wyjdziemy na pół godzinki…
 
Do góry