reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
powymachiwawszy gałązkami Szymuś padł :-D

Corin głosik poszedł

Balkan ciacho powiadasz? :-) Mati jest boski :-D

Maqnio Szymuś tez lubi ćwiczenia. Tylko te rozgrzewkowe oczywiście bo Vojta to wiadomo... My ćwiczymy na stole w kuchni bo inaczej mój kręgosłup poszedłby do Częstochowy prosić o zmianę właściciela :sorry2:


Apropo okien to ja pomyłam wszystkie na dole i część na górze przed chrzcinami i zostały mi tylko dwa na górze. Do tej pory jeszcze na mnie czekają :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Corin zagłosowałam na hasło po polsku ze słowem" biegle" bo wyczytałam ostatnio w blogu Twym,że "biegle" władasz językami:) no wiesz- enczo penczo;) no szkoda że nie trafiałm ale checi miałam słuszne:)
a u nas w rodzinie atmosfera napięcia bo bratowa jest po kolejnym in vitro.......
 
Ostatnia edycja:
maqnio, ania nie ma sprawy podesle. to taka kobieta pracujaca, zadnej roboty sie nie boi. jak nas odwiedza to tesciu gotuje a ona zmywa naczynia, naewt po jedzeniu nie sprzatam bo ona chce to zrobic. raz im to tlumaczylam ze sa u nas w gosciach to obraza majestatu. od tego momentu zachowuje sie jakbym byla w hotelu. wyobrazcie sobie ze brat mojego meza do tej pory przywozi tesciowej koszule do prania i prasowania. nie wspominajac o mieszkaniu, tesciowa 2 razy w tygodniu jezdzi do niego i sprzata. dobra juz starczy o mojej tesciowej bo pewnie uszy ja pieka
 
Sesti, współczuję bratowej, że to już 3 raz... teraz najgorsze czekanie przed nią.... podglądam czasami wątek dziewczyn starających się praz in vitro.... i jeszcze bardziej doceniam moje szczęście - choć nie wiem, czy jeszcze bardziej się da....

w całym domu pachnie ciastem - -już się nie moge doczekać aż wystygnie - to by było na tyle odchudzania.. ale nie mogłam się oprzeć, żeby nie upiec.... :)
 
Ostatnia edycja:
WITAM.
jako ,że i Wy mamusie z lipca chciałam was prosić o udział w ankiecie w której bierzemy udział.Nie myśle ,że wygramy ,ale fajnie by było.
Do wygrania Rowerek dla Juliuszka i proszę o głos na hasło
''FIRST BIKE DODA CI ODWAGI W UTRZYMANIU RÓWNOWAGI''
z góry dziękuje lipcowym mamusią i tatusią i przepraszam za zaśmiecanie.:sorry2::sorry2::sorry2:
https://www.babyboom.pl/forum/first...e-lub-odblaskowa-kamizelke-54645/#post7712558
 
sesti trzymam kciuki oby u bratowej była fasolka &&&&
corin oddany głos ...każdy maluch dobrze wie...?
balkan buahahhahah ale śmiesznie macha nóżkami ..... dba o linię nie ma co ...
co do motyla .... wzruszyłam się i nie ma tu przypadku oj nie
wiesnko trzymam kciuki i czekamy na info. co i jak załatwias
maqnio gratuluję zakupu pięknych szpilek kto powiedział że zakupy muszą byc praktyczne
silwia dawaj teściówkę do mnie ... o moich oknach nie wspomnę :angry:
gocha zdrówka
marzena, aniaa , renisia, miczka witajcie
 
reklama
Do góry