reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej Kochaniutkie:-)
Zaraz Was doczytam i odpiszę. Dziś to zrobiłam chyba z 15 km;-)
Wisienko ale się cieszę, jupi!!!! :-)
Psocia &&&&&&&& za wizytę u endo. Aaaa, stęskniłaś się za starą Magią?*:-D
 
Ostatnia edycja:
Jestem już powizycie, tak się zaczytałam na bb, że się spóźniłam;)) I jest dokładnie tak, jak myślałam, szkoda gadać... eee wisi mi już to bardzo niskim kalafiorem, najważniejsze, że Dawidek jest zdrowy, ja sobie jakoś to ogarnę;) Dziękuję za kciuki!!! :)

Malamii, dziękuję! A Mateuszek pięknie przespał noc, grzeczny chłopczyk:) Ja używam kremu musteli, tubka starcza mi na miesiąc, na allegro kupuję za 21 złotych.

Konwalianko
:*

Wisieńko, tak się cieszę!!! To teraz jeszcze kciukule za szczepienia! :*
 
malami a twoje dziecie ma problemy z pupka? Nicole w ogole nie ma problemu z jakimis odparzeniami, , no chyba ze jej sie delikatnie zaczerwieni po nocy to jej daje troszeczke kremu S.O.S z nivea baby hipoalergiczny . I nie wycieram jej chusteczkami przy zmianie pieluch, jedynie po nocy, bo w nocy nie ma zmienianej pieluchy, wiec jej odswiezam pupe.codziennie jest kapana takze wszystko sie ladnie wymywa na wieczor.
<3
 
Ostatnia edycja:
Ja też dopadłam Lipcóweczki 2012:-)
Corin
głos oddany
Maqnio &&&&&&&&& żeby syrop na refluks pomógł, a jaki macie?
Balkan Mateuszek - śliczności, ja też wierzę w takie zbiegi okoliczności jak z tym motylem
Malamii super nocka, ja rzadko używam smarowideł do pupy;-) jak już to linomag i alantan plus
 
Ostatnia edycja:
marzenka podobno naczyniak płaski na szczęście przeważnie nie jest złośliwy. Ale strzeżonego Pan Bóg strzeże i lepiej sprawdzić, pewnie. A jak czuje się Brygida?
 
reklama
Jak Wy to robicie, że macie tyle czasu na forum??? Ledwo mam czas zajrzeć, czytam pobieżnie, nie wpsomnę o pisaniu! :szok: Chyba mam kłopoty z organizacją ;-)
Byłam dziś na wspaniałym spacerze, taka rewelacyjna pogoda, że grzech w domu siedzieć. :cool2:

Wisieńka - faktycznie, świetna wiadomość :-) Cieszę, że się, że tak to się skończyło :tak::-)

konwalijka - u mnie też mąka zdziałała cuda :tak:

Alex - jak Twój kręgosłup? U mnie wciąż kiepsko, mam nawet problemy, żeby wyciągnąć Milenkę z łóżeczka....a to tylko 6kg, a co dopiero Maja - 15 :szok:

Pozdrawiam :-)
 
Do góry