reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziękuję za kciukasy, o 15:40 mam wizytę, także zaraz wychodzę, a dopiero co wróciliśmy ze spacerku, prawie 3 godziny chodziliśmy, objechaliśmy całą okolicę i bylismy u mojego braciszka na gorbku, padam na twarz, a jeszcze dzisiaj siłownia. Najbardziej frustrujące jest to, że ćwiczę, robie kilometry na spacerach, jem 800 kcal i tyję:(

Ania, e tam padało, kropiło i to całe 15 minut;), założyłam pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek i dawaj;)

Emi, każde dziecko przybiera w swoim tempie, bądź spokojna:)

Balkan, mi dokładnie to samo powidziała pediatra, podobno takie wyciągane z noska powoduje nasilenie się katarku:/
 
reklama
balkan jakie ciasto upiekłaś? jak to przeczytałam od razu slinka na słodycze mi poszła, tak sie trzymałam dzisiaj mocno i poległam- zjadłam 4 cukierki czekoladowe
corin ja mam podobny sposób-tzn rozgrzanie stód w wodzie z solą morską, potem smaruje je maścią rozgrzewającą i skarpetki. Piję coś rozgrzewającego- jak gardło mnie boli to mleko z miodem i masłem, a jak nie to herbatę z sokiem malinowym ale naturalnym

byłam dzisiaj w przedszkolu na rozmowie z psychologiem który prowadzi zajęcia terapeutyczne. Na początku wrzesnia starszą na nie zapisałam bo juz w ciąży wykazywała objawy zazdrosnej siostry a jak sie Gabi urodziła to juz wogóle horror przeszlismy latem. Patrycja się troche wyciszyła i pani ją pochwaliła i tak ładnie o niej mówiła ze aż mi się miło zrobiło. Posłodziła moje matczyne serce mówiąć ze jest ciepła, opiekuńcza, bardzo mądra i to podkreśliła (a ja myślałam ze wcale mądra to nie jest) no i co najważniejsze umie okazywać uczucia. A to ze zabiega o uwagę to głównie walczy o mamusie. POwiedziała mi jakie jej organizować zajecia w domu zeby nie czuła zagroiżenia i odzyskała mamusie. Czuje sie znacznie dowarościowana jako matka kiedy mam taką wiedzę.
A jak jest z waszymi starszakami, są zazdrosne? jak to okazują?

a i jeszcze jedno wam opowiem...Patrycja chciała sobie wczoraj popudrować pupę tak jak to robie Gabrysi hahaha
 
Cześć drukareczki!!
Jesteście niemożliwe!! Znowu mam 20 stron do nadrobienia!!!! Ech.. Pomału się do tego przyzwyczajam ;)
Więc na razie ustosunkuję się do tego co doczytałam:

asica - co do włosków w kupce to ja już kilka razy znalazłam jego włoski ale nie zauważyłam żeby mały miał z tego tytułu jakieś problemy. Mój Mateusz często macha rączkami, łapie się za głowę a potem ładuje rączki do buzi, nie jest możliwe upilnowanie żeby włosa (swojego) nie zjadł :/
Magia - wszystkiego naj dla 4miesięczniaka!!!!! (spóźnione ale szczere!!!!)
psotka - doczytałam o Dawidku - to na prawdę CUD, że wyzdrowiał całkowicie!!! Warto mieć nadzieję, jak widać!! Bardzo się cieszę z Waszego szczęścia :)
Wisieńka - haha dzięki kochana :))) zrobiłam dzisiaj dwa prania i ogarnęłam kuchnię - TO DZIAŁA! :))))
Corin, Wisieńka - ja Was podziwiam!! nie dość, że nie jesteście mamami z jednym dziesiątkiem, w domu posprzątane, na forum jesteście na bieżąco, to jeszcze się wzięłyście za pisanie bloga!!!! ja przy Was wymiękam :p

U nas nocka SUPER!!!!! Mateusz po raz pierwszy przespał ją w całości!!!!!! Usnął o 20:30 i wstał o godz. 6!!!! Jestem w szoku :))) Co prawda około 1 w nocy dałam mu smoka i generalnie od 4 już czuwałam i co godzinkę chodziłam do pokoju Mateusza patrzeć co z nim bo nie mogłam uwierzyć, że on tak śpi. Tym bardziej, że przed spaniem średnio zjadł, bardzo płakał, nie mogłam go uspokoić..

Dzisiaj idziemy w odwiedzinki do 3tygodnie młodszego Bartka :) Ciekawe czy chłopaki się zakumplują :)

Dziewczyny, mam pytanie: czego używacie do codziennej pielęgnacji pupy? Ja co zmiana pieluszki smaruję małemu pupę Linodermem z alantoiną. Jestem bardzo zadowolona, to jest krem konsystencji takiej wazelinki. Problem w tym, że jest mało wydajny. Średnio 5 opakowań starcza mi na miesiąc co daje 50 zł!! Uważam, że trochę za dużo i postanowiłam zmienić. Tylko nie wiem na co.. Kupiłam kiedyś zasypkę bo polecała mi szwagierka ale jakoś nie wychodzi mi to sypanie pupy pudrem :/ Polećcie coś, proszę :)

Buziam wszystkie mamuśki i ich maleństwa :)
 
witam
konwalianko jak ci u mamci ? kiedy wracasz do domku?
no nie narzekam, choc na nic nie mam czasu:-D wracam w środe:-(

maqnio, pokarz te cuda, ja uwielbiam szpilki!
corin, głos oddany:-)
Ania nie przejmuj się, moje okna też się proszą..
tak tak silvia do mnie tez tesciowa wyslij:-D
gocha, oby kręgosłup zlitował sie i dał normalnie funkcjonować..
psotka, ja dopiero w marcu.. jak wizyta?

my po spacerze, mały nadal spi a jaz ciacho upiekłam - mniam:)
 
Kochane, nie ma dziś chwili czasu. Mila spała całe 10 minut i marudzi jak cholera a jeszcze nie była zaszczepiona co będzie jak ja zaszczepimy. Dobrze, ze to po 18 dopiero to moze na noc zasnie. Ale c tam wpadam z wieściami

Wasze kciuki są rewelacyjne i chyba naprawdę cuda czynią. Nic nie musze zapłącić. Przepisy są sformułowane niejednoznacznie i zinterpretowali je na moją korzyść. Kamien z serca.
Postaram się wieczorem wpaść. Buziaki . Wielkie dziękuję
 
reklama
Do góry