reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie kochane


u nas takze noc jak zwykle spokojnie Klaudia kocha spac , wiem ze ma to po nas my z Miskeim bylismy tez takimi spioszkami
Balkan no to super filmik tak jak bym widziała Klaudie
Wisienko trzymam kciuki za pozytywne zalatwienie sprawy
Maqnio oby syropek zadziałał i sprawił cuda zeby ten mały łobuziaczek w koncy przesypiał noce
Maqia10 ten naczyniaczek jest bardzo ukrwiony az granatowy i troszke sie powiekszył na szczescie jest płaski i oby taki został
Madzia, Silwia, Sestinka,Corin, Danuska , Emi Witajcie kochane

Tez wzruszyłam sie tymi lipcowymi mamusiami , matko a ja sie tak pózno skapnełam ze jestem w ciazy bo dopiero w grudniu w 9 tygodniu , to byl najpiekniejszy dzien w moim zyciu , na samo wspomnienie łzy leca po policzkach
 
Corin, zagłosowałam :)

a'propos ptaka, to mi się przypomniało, że w poniedziałek wleciał nam do mieszkania motyl - a motyl dla mnie to to mój aniołek - przyleciał zobaczyć, jak się czuje jego/jej braciszek.... ale wogóle motyl pod koniec października? a to było w pierszą rocznicę poczęcia Mateusza....
 
Witajcie! Produkujecie juz tyle co za czasow ciazowych:-)

Corin kciuki za Age i dentyste, bedzie znieczulenie, bedzie dobrze;-)

Wisienko powodzenia w US!

Balkan Mati super tanczy w rytm muzyki:)

Maqnio to dlaczego nie cwiczycie wiecej skoro Fruzia lubi??
 
Corin ciekawe co trzymasz w domu ze ten ptak koniecznie chcial wleciec do srodka:-D A moze szyby masz takie czyste ze ich nie widzial?:-) Aj okna mylam ostatnio jeszcze jak w ciazy bylam, sa tak brudne ze az wstyd:zawstydzona/y:
 
reklama
gocha zdroweczka kochana!!
ania a no bo te cwiczonka powinnam wykonwyac beda na klecząco, a ze mam mega chore kolana, to dłuzje niz kilka minut nie daje rady klęczec, z drugiej strony cwiczymy 4, 5 razy dziennie, rehab. mowi, ze to wystarczy a mnie sie i tak wydaje ze to za malo. pewnie nadgorliwa jestem..eh
marzenko buzi dla Was !!
silvia moje okna tez wolaja o pomste do nieba..szkoda ze moja tesciowa sie nie granie, tez miała by zajecie. i ciekawe co by na to powiedziała nasza wisienka-czyścioszka:-D;-)
 
Do góry