reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie ranne ptaszyny :-)

Ja poprosze kawalek drozdzowki do kawy :-D mmm taka swieza i pachnaca... Rozmarzylam sie :tak:

Ale zrobilysmy nalot na lipcowki 2012 hihihi, ja rok temu jeszcze nie bylam niczego swiadoma, test zrobilam dopiero 11 listopada :-D za to Sebastian dal mi list do Mikolaja jakos tak pod koniec pazdziernika, w ktorym prosil tylko o... Trzech braci, hahahahaha prawie wyprosil :-D

Mnie dzis czeka wizyta z Aga u dentysty. Boli ja od wczoraj zab a w nocy podszedl ropa. Juz widze ta akcje na fotelu, w dodatku bede z Ewa na rekach wiec po raz pierwszy mloda bedzie musiala siedziec w fotelu zupelnie sama. Do tej pory zawsze bylam przy niej, mogla mnie trzymac za reke. Ech, trzymajcie za nia kciuki.


A, i zapomnialam sie wam pochwalic :-) biore udzial w konkursie w ktorym mozna wygrac First Bike'a. Link do glosowania jest u gory, wejdzcie i kliknijcie, moze akurat spodoba sie wam moje haslo :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam jak dla mnie to o świcie. przełozyłam ten US na dzisiaj bo dziś Mila ma szczepienie i jutro będzie goraczkować. Co tylko zasnęłam miałam koszmary a Mila chyba to czuła bo od drugiej nie spała. Dopiero teraz zasnęła a ja się szykuję i jak wstanie to jedziemy. Trzymajcie kciuki
 
hej kochane,
no zawiało wspomnieniami z ubiegłorocznej jesieni:) hlip hlip fajnie byc lipcówką;)
Ja popijam kafffkę a Nati pochrapuje słodko. Wczoraj była bardzo grzeczna, mineło ponad 48 h i skok minał wskutek czego młoda ciągnie się mega do siadu , na lezaczku to głowa cały czas do przodu hehe
Ciekawe jak Rózialek
miłego dzionka obecnym i nieobecnym na forum!
Corin no życzę wygranej- tak starałam się mysleć pod swoim kątem językowca jak Ty bys Corin kombinowała - a wiem że znasz języki:) to zagłosowałam "językowo" . Ciekawe...:)
 
Ostatnia edycja:
hej Bąbelki!!!

o nocce nie pisze bo szkoda czasu....

sestinko dziekuje za pamięc:*:*:*
magia kupiłam wczoraj syropek na refluks i kurcze jakby ciut lepiej było..zobaczymy
wisienko tak jak pisalam sniłaś mi sie, tzn. sniło mi sie ze przyjechalysmy do Was z Rózinką, aTy urzadzałas wielka imprezke, zamknęłysmy nasze dziewczyny w jakims pokoju na klucz:szok::szok::-Da same poszłysmy sie bawic:szok::szok::szok::-D:-). to byla impreze w stylu lat dziec kwiaty, miałas na sobie huste na głowie i długa, kwiecista suknie do ziemi...tyle pamietam:-) &&&&&&&&&&&&&&&& za dzis!!!!!
emka nic sie nie przejmuj, ja młoda tez kiedys podtopilam, to sie zdarza nawet najlepszym, buzia
psotko, sis, orchi:*:*:*
corin &&&& zeby Agunia była dzielna!!!!
konwalianko brawo dla Tymusia, dzielny, silny chlopak!
psotko, tak jak mowilam, Dzwidek to Anioł w ludzką postac wcielony, kurcze ale mi sie zieciu trafil. oby juz taki grzeczniutki zostal, bo jak tak dalej pojdzie to Rózinka bedzie diabelkiem, którego Dawidek bedziem musiał pilnowac:-)
danusiu czekamy na foto z nowym fryzem!!


kurcze racja jak ten czas leci...lipcówki 2012, ja cie....a mnie sie wydaje, ze dosłownie wczoraj zobaczyłam 2 piekne kreseczki na tescie...eh ( w sumie 6 ich zrobiłam),a tu nasze dzidzie maja po 4 miesiace...bede im dzielnie kibicowac...

eh musze sie pochwalic, wczoraj kupilam sobie najpiekniejsze buty na swiecie...szpilki, tylko nie mam pojecia kiedy ja je ubiore, jak tu zima za pasem, ale cholerka nie mogłam sie powstrzymac..
wszystkie was cieplutko witam i zycze miłego dzionka
 
dzien dobry.
normalnie sie wzruszylam wspomnieniami. rok tem oczekiwalysmy na te dwie kreseczki a dzisiaj juz nasze kochane dzieciatka maja 3 lub 4 miesiace.
no to ja jestem smarkata i pociagajaca. oby maly sie nie zarazil.
Corin kciukasy za Age.
wisienka kciuski zacisniete

emi, danuska,balkan,konwalianka,madzia sestina witajcie
 
hej ho!

hehe lipcówki 2012 zostały osaczone :-D tak sobie wczoraj patrzyłam na tego mojego Lipcówko-czerwcówka i przypominałam jak to było. Pięknie... :tak:
My po śniadanku, idziemy zaraz poćwiczyć. Powinnam brac przykład z tego mojego dziecięcia pod względem regularności ćwiczeń, a mama nijak nie może się zmobilizować ;-)

Corin hoho sama u dentysty - to wymaga nie lada odwagi :tak: kciuki &&&&&& a gdzie ten link bo nie widzę?
:sorry2:

Wisienka powodzenia w US
 
Emi, Danuska, Corin, Madzia, Sestina, WIsienka, Silwia witajcie.

Ciasto za chwikę wędruje do piekarnika, a mój lipcówek troszkę dalej charcząc niestety leży na macie i się śmieje do mrygających światełek.... wogóle obudził się dziś w super nastroju.... chyba go już nic nie boli....

Wisienka, kciuki za pozytywne załatwienie sprawy w US!

a'propos ćwiczeń to zobaczcie, jak Mateusz dba o linię :)
http://www.youtube.com/watch?v=__vFTmk00b4
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miczka, link jest tu: https://www.babyboom.pl/forum/first...wy-first-bike-lub-odblaskowa-kamizelke-54645/ moje haslo jest po polsku i mowi o tym co dzieci wiedza ;-)

Ale sie teraz wystraszylam, siedze sobie sama w domu, pisze tu na forum, Ewunia spi a tu nagle slysze trzaskanie. Ewidentnie po szybie. Myslalam ze moze ktores z dzieci wrocilo szybciej do domu i stuka mi po oknie, bo drzwi zamkniete, ale nie. Sluchajcie, ptak. Ptak z uporem maniaka dolatywal do szyby i z calej sily w nia uderzal :szok: dopiero jak sie pojawilam przy oknie to odlecial na sasiednie drzewo. Zabilby sie przeciez....:baffled:

Balkan, z Mateuszka prawdziwy sportowiec rosnie :-D a jaki powazny przy tych cwiczeniach ;-)
 
Do góry