reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wisieńko, nie ma opcji, żebyś nie pisała, ja już kocham Twój blog! :) A o jakie herezje Cię Pawcio oskarża? ;)

Wydrussia, mi okres spóźniał 14 dni:/ ale w końcu przyjechała ciotka;)
 
reklama
Wisienka, tak dorabiam pisze ludziom ustne matury na polski:-Dzawsze to pare groszy;-)
Wydrusia ja juz 1,5 mies karmie butelka a okresu nie mialam:tak:
 
Emka zapomnaił wół jak był na dole listy :-D
hahah nie nie, tylko tak dziwnie maja ten watek lipcowek 2012. no ale nie wazne, juz sie dolaczylam do gratulacji i tez mnie ciarki przeszly jak zobaczylam zdjecie fasolek... ah.. i poomyslec ze my tez takie mialysmy. A teraz pusta macica zostala u mnie na najblizsze 2,3 lata :-D


apropo ciotki, to ja jak bylam w polsce mialam takie lekkie bruatne krwawienie przez 3 dni, malutko tego bylo ale mnie zdziwilo troszke. A najlepsze ze ja w ogole nie poszlam na wizyte kontrolna po 1,5 miesiacu :zawstydzona/y: pasowaloby sie wybrac :-p
 
Dobry wieczór laseczki kochane :-D:-D i szkrabunie śpiące mam nadzieje :cool: :-D
Nadrobienie Was graniczy z cudem :-D a pomysleć,że jak brzusio miałam to czasem nie było co czytać hihi wszystko było nadrobione z nawiązką :-D
emeczka słońce tak jak piszą dziewczyny każdej z nas to mogło i może się zdarzyć ,nie martw się najważniejsze ,że jest wszystko ok!!! :*:*:*:*:*:*:*:*:* Kurcze i współczuję braku kupek :*:*:*:*
sis dziękuję wiesz za co :*:*:*:* :-D Dawidek :*:*:*:*: <--- bo serce ma jak dzwon :-D:-D:-D <3
wydrusia no nie gadaj kochana,że dzidzia będzie :-D??
Anulka Dzięki złotko miałaś rację ślinka + wydzielina małej spływaja i ma kaszelek od tego ufffffffff fatycznie masz niezłego agenta oczy już naokoło głowy hihi :-D
wisieńka bardzooooo Ci współczuję przejśc i wracania znów do przeszłości ale mam nadzieje,że szybko się wszystko uda załatwić i te cholerne "drzwi" zamkniesz :*:*:*:*:*
I co jeszcze hmmm nie pamiętam kurka wodna :confused::no:
 
u nas dziecka nie bedzie bo jak ma byc jak sexu nie ma. MOj w prezesce nie daje rady bo mu ... no wiecie... ciasno i wyrywa go z rytmu, a ja nie mam kiedy sie wybrac do lekarza po inna antykoncepcje takze kolko sie zamyka :confused2:
 
Tez wzruszył was Lipiec 2012 czy tylko ja taka płaczliwa dziś jestem
Wzruszył i to bardzo zaczęlam dzis czytac nasze pierwsze posty :dry: ile miałysmy obaw i niepewności. Teraz z perspektywy czasu moge stwierdzic,że fajnie było być w ciąży :dry:heh.


A tak w ogóle to cześc ciotki ;-) wyrwałam sie tu ni z gruszki ni z pietruszki haha.
emka sex to zdrowie:confused2: wiec sio do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Psotko a no, ze on ma sen lekki i budzi sę tylko po prostu nie wstaje:-D
Anulka to za 3 lata napiszesz Mackowi:-D Co ja plotę, jaka ze mnie matka. Sam ma napisać:-D
Emka pusta macica, omajgot jak to zabrzmiało:-D


Zbieram sie do kąpania jak nie pouciekacie to jeszcze zajrze a jak pouciekacie to mówię dobranoc
 
Orchi no to teraz tylko zabkow wygladac:-D
Wisienka jak cos sluze pomoca;-)czasami sklada sie tak ze mam ten sam temat do pisania co rok i jesli ktos jest z szkoly tylko sprzedaje z mala poprawka:-D
 
Hihi no właśnie obawiam się tych ząbków jak pomyslę ząbki na moim sutku brrr :-D:-D:-D:-D ale dam jakoś radę :-D chyba :-D
Bosz miałam z Wami posiedzieć a oczy mi odmawiają posłuszeństwa :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Sis, babulcu mój kochany! :*:*:* Misia:*:*:*

Em_cia, co do seksu, zgadzam się z Margeritką;)

Wisieńko, ach tak;) hehe;)

Ciekawe co u Maqnio, ściskam paluchy z całych sił, żeby ten nasz mały lipcowy Kwiatuszek pięknie spał i dał jej odpocząć:)
 
Do góry