reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Magia ee daj spokoj, to nie byly hiszpanskie ogorki tylko niemieckie. W hiszpanii odnotowali kilka zachorowan, ale wszystkie te osoby przyjechaly z niemiec :dry: hiszpanscy gospodarze musieli wyrzucic tyle warzyw ze sie w glowie nie miesci, a niemcy jak zwykle najmadrzejsi i zwalili wine na hiszpanie :confused2:

ej gdzie wy widzicie lipcowki 2012?? ostatni jest czerwiec 2012 <mysli>
 
Ostatnia edycja:
Maly spi wiec zaczynam pisac matury. Maly wogole nie chcial mi pic herbatek mam 3, wody tez nie wiec zaryzykowalam i kupilam sok po 4 mies rozcienczylam z woda i pije:tak:Innego wyjscia nie mialam bo pic musi
Wisienka moj maly 2 razy dziennie obraza sie na butelke i tez daje kasze lyzeczka,zanim nabiore polknie i placze:-Dja placzliwa nie jestem, podobno jak na kobiete jestem malo wrazliwa:-D
Konwalianka, Marzena wsiekalam sie na niego ale juz przywyklam,nie chce sie klocic a i tak nie robie tego co on chce tez moze poprasowac
Wydrusia kto wie moze niedlugo dolaczysz:-D
Emka ja tez tak robilam ale teraz nie daje rady trzymac go buzia do dolu raz sprobowalam i odepchnal mi sie w wodzie nogami prawie go upuscialam a poza tym mam lezaczek do wanienki i na tym lezy a rekas iegam gdzie trzeba:-D
Maly gdy lezy podnosi sie do siadania, dzis lezal na macie patrze a on sie podnosi czerwony jak burak, nosz kurka nie moge go na chwile zostawic
 
Okupujemy LIPIEC 2012! :)

Wisieńko,
ja też się poryczałam...

Magia, hehe;) uwielbiam Cię;) Ty mi chyba zazdrościsz tych snów;P wysyłam fluidy, żeby i Tobie się przyśnił jakiś fajny przystojniak;))))

Wydrussia, no coś Ty, jak będziesz mamą lipcową 2012, to my się na tym wątku na stałe zadomowimy;)
 
reklama
Do góry