reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
u nas Tymek śpi od 19.30 przy cycu usnał.. i śpi teraz w moim łóżku - już nie miałam serca go przenosić..
basieniak - nie wyobrażam sobie aby Tymek nie spał caly dzień.. on średnio ma cykl - 60-80min zabawy, 30min spania, dwa razy nieco dłuższe drzemki..ja już widzę jak on jest marudny po 2h niespania:-)
Psocia, dzięki.. zobaczę jak działają te płatki..swoją drogą ja do prania naszych rzeczy używam koncentratu persil niemieckiego - jest naprawdę super! jakby co się odezwę:happy: :*

Magia, Tymuś też tak gada i podobnie jak Staś chodzi w 74 (na szczęście jeszcze nie wyrasta -chyba) i znowu widzę cos co ich łączy - spanie! u nas dokładnie tak samo.. w dzień je co 2h a w nocy max co 3-3,5h..nad ranem już co 2h. Pediatra stwierdziła, że co 2h w dzień to zdecydowanie za często, ale powiedz to dziecku:eek:
Madzia, mam tak samo.. ja strasznie nie lubię jak jest tak ponuro, ślupi, chlupi i depresyjnie.. brr

Maqnio, Miczka, Ania, psocia, basieniak, Magia, Madzia, Corin, wisienka, dodi, i reszta mamusiek - dobrej nocy
 
magia z 74 wyrasta!wow kurcze ale bedzie z niego duzy facet:):):) i nie bój nic, lepiej zeby tak pieknie rósł aniżeli zeby były jakies problemy z przybieraniem na wadze, po prostu będzie duzym facecikiem, a z drugiej strony wcale nie jest powiedziane, bo byc moze jeszcze chwilke i sie zatrzyma a inne dzieciaczki go dogonia:-D
dodi heh dzieki, ale wierz mi, ze ten Aniołek ma mega rogi za uszkami:-D
psocia:*:*
konwalianko spijcie dobrze, mam nadzieję, że Tymuś da ci pospac i ze nie będzie za bardzo męczył sie z kupka:)

ja tez mykam w kimke, spijcie dobrze mamuski i Bąbelki:*
 
Ostatnia edycja:
ech.. pogoda nie nastraja pozytywnie to fakt :/ do tego chyba coś mnie bierze :( nos mam jakiś taki jakby zapchany, ojj mam nadzieję, że się to nie rozwinie!

Mój Mateusz śpi od 17 !!! Jestem w szoku!! Zaraz będę musiała go budzić na kąpiel. Lubię jak tak ładnie śpi, budzę go i jest taki zaspany misiaczek mały :) Boszzz.. jak ja go kocham.. :))) Zacałowałabym go całego :) Mój mąż się śmieje i cieszy, że jemu teraz odpuściłam :D

Ok, idę do mojego skarba, koniec dobrego ;)
Spokojnej nocki wszystkim życzę a naszym maluchom dłuuugich pięknych snów :)
buziam
 
dodi no właśnie, maqnio coś tu zmyśla, taki słodziak z Rózinki:-)
Ale na poważnie to ja bym chyba padła jak bym spała tyle co Ty Maqnio

Nie masz nikogo do pomocy? Ktoś powinien Ci codziennie pomagać. Tulę*
Miczka gratulacje, u nas pazurki tylko na żywca, bo jak śpi i go dotykam to wyskakuje jak z procy
Psotka a jaki jest? Bo ja właśnie mam problem. Mam albo za cienkie albo zimowy. Kupowałaś może na allegro?
Basieniak Staś też mało śpi w dzień. Właściwie tylko na spacerze. Ale jest grzeczny w bujaku, więc udaje mi się czasem ugotować obiad lub ogarnąć dom jak nie śpi.
Madzia mnie też ostatnio dopada deprecha. Jesienna + problemy z tatą. Damy radę jakoś*
 
Witajcie. u mnie pogoda wróciła i korzytsałyśmy ze słoneczka. Dopiero usiadłam do kompa. Milcia spi po walce o niespanie:-D.............................

Tego posta pisze od 17
Idę was poczytać bo moja córa w końcu spi
 
maqnio, no za uszkami nie widać bo przodem jest:):)

konwalianka, moja niunia też mniej wiecej co 2 godzinki ma drzemkę; inaczej staje się marudna.. więc jak już widze ze chce jej sie spac do to lozeczka i siup na jakies 30 min do godzinki sobie śppi...wtedy zaraz humorek inny:)
 
Konwalianko no właśnie, on jest koszmarnie głodny po 2h i aż się zanosi jak nie ma jedzenia.
Konwalianko Maqnio Kolorowych snów:-)
Wisienko witaj! To się namęczyłaś...
Dodi u mnie Staś siedzi sobie w leżaczku 1-1,5 h (zdecydowanie za długo, wiem, ale on tak to uwielbia) i wcale nie chce mu się spać, potem trochę ćwiczymy, pobawi się w łóżeczku i zaraz trzeba iść po Łukaszka. Wtedy śpi, bo jest na dworze (tak z 40 min.).
 
reklama
Do góry