reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
A my spacer zaliczyliśmy ale oczywiście jak tylko stanęłam wózkiem przed domem, powyciągałam sobie narzędzia i chciałam co nieco na podwórku zrobić to Szymcio się obudził. No i ja nazat z całym tym majdanem do piwnicy bo nie było już szans żeby usnął. Standardzik :cool:
Teraz usypia, wreszcie spokojnie, mam nadzieję, że trochę pośpi bo głowę mam jak tykająca bomba. A mama zaraz za nożyczki i podstępnie pazury będziemy ciąć ;-) mam nadzieję, że nie zafunduję kolejnej histerii :confused2:
 
Byliśmy na jeszcze jednym spacerku, chwilkę temu wróciliśmy, uszy mi odmroziło, a Dawidek w kombinezoniku zadowolony spał;)

Maqnio
:***

Konwalianko, ale żel, nie proszek. Jeśli potrzebujesz na cito, mogę Ci wysłać.

Ania
, no to super! Na starym, to zawsze można się gdzieś schować w razie złej pogodny, a jak będzie ładnie, to możemy sobie pospacerować przez deptak do parku:) To może w przyszłym tygodniu w środę?
 
Ostatnia edycja:
Witam Panie wieczorem:-D
W sumie to wcale mi nie do śmiechu, bo gardło mi siadło i mam chrypkę, że szok. Łukaszek kaszle. No i Staś coś niewyraźny, pokasłuje. Nasze szczepienie zaplanowane na sobotę przepadło:cool:
Staś je w nocy co 3h, ale w dzień nigdy nie daje rady wytrzymać tyle i po 2h jest krzyk głodowy:-D Dziś zaczął fajnie gadać: "oooo, ouuuu, ajjj, euuuu", ale tak modulował głos i się wsłuchiwał. Hi, hi, hi:-D Na początku tak składał usteczka, że myślałam, że chce kupę robić:-D Ja nie wiem, ale moje dziecię nie ma litości. Wyrasta mi z tych pajacyków na 74. Za krótkie rękawki i ledwie dopinam w kroku! O mamusiu, czy to nie przesada już?;-)
Oczywiście zapomniałam co jeszcze miałam napisać.
Alex mnie też urzekłaś opowieścią o Islandii. Chciałabym ją kiedyś zobaczyć. No i też Wasz prześliczny piesek. Cudny.
Konwalianko spróbuj jeszcze tego płynu mydlanego Bebi. Można w nim prać w automacie. Nas też chciał przyatakować ten grad:happy: Mieliśmy iść po Łukaszka, ale odczekaliśmy 10 min. i udało nam się go przechytrzyć;-)
Psotka zakładaliście już zimowy kombinezon?
Miczka no to życzę Wam, żeby już idealnie te bioderka się ustawiły. No i jak? Udało się potajemne obcinanie pazurków? Staś dziś gadał ze swoją wielką biedronką pluszową jak Twój Szymcio z misiem:-)
Maqnio &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
My już wykąpani, najedzeni i będziem spać. Taką mam nadzieję :-D


Magia prawie się udało, został tylko kciuk nieobcięty bo mały zaczął się wiercić. Ale i tak chwilę później była pobudka i od razu płacz. Jedyna pozycja, w której jeszcze pokimał to mój brzuch :eek: Heh mówisz mieli bliskie spotkanie z biedronką? :-D Zdrówka dla Was!

Madzia niestety ta pogoda tak nastraja. Byle do wiosny ;-)

Lecę na Na wspólnej :cool2:
 
reklama
Magia z 74 wyrasta? No to ładnie... A my wczoraj dopiero na 68 przeszłyśmy;) No i oby Staś się od chorubska wyratował...
A Wiki dzisiaj miała dzień prawie bez spania... Jedynie co to w samochodzie jej się udało na chwilę przysnąć a tak to nic... A normalnie ma 3-4 drzemek pół godzinnych... Oby teraz na noc za to ładnie usnęła. Na razie wygląda, że jest ok, ale jeszcze poczekam zanim się będę cieszyć...
 
Do góry