reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
kurcze dziewczyny jak tak czytam o tym szczepieniu to się doczekac nie mogę - może mój też tak będzie spał :-D:-D:-D

A my dziś wypróbowaliśmy nowy patent na kąpiel - ponieważ mamy dość głęboki brodzik w prysznicu wbilam tam z małym i się pluskaliśmy tak długo, że dziecko padło zaraz po wyjściu :-):-)

A co do pracy to ja mam wolne do marca a potem mam 2 miesiące płatnego urlopu ale chcę wrócić do pracy na kilka dni po 1 żeby małego odzwyczajać że najpierw mama była a tu nagle jej po 13 godzin nie ma... No i to będzie jako nadgodziny więc płatne podwójnie więc się podreperuje przy okazji budżet domowy :-);-)

ej dziewczyny kiedy można przestać nosić dziecko do odbicia?
 
witam nocnie.. my już w domu..nocne powroty znacznie lepsze niż za dnia.. maly przespał z jedną przerwą na karmienie - uff i gdyby nie to, że zabłądziliśmy -wtf:szok: to w domu bylibyśmy nieco wcześniej..ale tak to jest, jak się zapomina gps-a:-(
aleksandra podobno gdy dziecko siedzi..
MIczka, ja dzisiaj dałam odrobinę na łyżeczce rosółku, takiego bez przypraw na samym mięsku..nawet się oblizywał..
mnie lekarka powiedziała, żeby też dawać próbować.. a dynię wprowadzić już po skończonym 4 miesiącu..

no ja lecę spać..
 
witam

z tym wprowadzaniem pokarmów to co lekarz to inna opinia zresztą jak wszystko . u nas pediatra zaleciła po skończonym 4 msc i tego się trzymam . :)
em ka witaj jak się czujesz ? jak mama? no i jak D. podobało się w Polsce?
konwalianko my zawsze z mają jak była mała nocą podróżowaliśmy . nawet zakładałam jej pidżamę jak w domu:cool2:
wisienko my też okredytowani i to podwójnie :-D:-Dwiec nie ma opcji powrót do pracy konieczny :-(

magia, miczka gratuluje udanych wizyt bardzo się cieszę

alex to i ja chyba wpakuję się dziś do brodzika :-D

 
Czyżbym była pierwasza?!

Mam nadzieję, że wszystkie jeszcze smacznie śpicie!!!

Matesz po wzorajszym mm spał 7 godz, a potem już na cycku od 2 do 4, a potem nakarmiłam go o 5, żeby Taty nie obudził.... teraz czka na bujaku no i przed chwilą słyszałam dużą kupę, więc za chwilkę musimy się przewinąć...

a potem zabieram się za prasowanie


Konwalianka, gratulacje spokojnej podróży no i szacunek - ja na razie sama się z Mateuszem nigdzie nie wybieram samochodem.....

ups - już nie pierwsza ;) cześć Madzia!
 
Witam porannie:)
Z tym wprowadzaniem jedzenie to i ja się zastanawiam ale jednak jeszcze poczekam...
I my też na kredycie wielkim ale na szczęście przed ciążą udało nam się troszkę odłożyć więc chciałabym do wakacji a może i wakacje posiedzieć z małą w domku ale zobaczymy ile damy radę... Bo jednak u nas to mniej więcej połowa budżetu o zarabiamy z mężem podobnie... A pracę miałam świetną ale ostatnio się pozmieniało strasznie i teraz to i mi się nie chce wracać:( a szkoda...
A ad podróży to i mnie w przyszłym tygodniu czeka 60 km do pracy z małą w tym przejazd przez całą Warszawę i jak do tego dołożę jej jedzenie przez godzinę to mnie to przeraża ale muszę parę spraw załatwić...
 
Ostatnia edycja:
ups - już nie pierwsza ;) cześć Madzia!

witam :tak:

u nas właśnie zaczęła się pierwsza drzemka wstaliśmy o 5:30 :tak::szok:kupa już też była :cool2::cool2::cool2:

basieniak hej - duże miasta to inna bajka ja w swojej mięścinie wszystko na spokojnie na piechotkę mogę załatwic z czego bardzo się cieszę

sesti hej :)
 
Ostatnia edycja:
hej ranne ptoki:)
poczytałam zaległosci bo mała tez 15 min temu zaczeła poranna drzemkę. Dziś o 2 wziełam ja do siebie ( maz miał nakaz spania w duzym bo juz tak chrapie ze nie idzie wytrzymać;() i spała ładnie blisko mnie no a w łózeczku to wierci sie zawsze miedzy 3 a 5 ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
madzia - zaprosiłabym do mojego ale w 4 to już na pewno się nie zmieścimy :-D:-D

sestina - jeeeeeesu, mój mąż to samo!!!! Masakra, jak nie chrapie, to kaszle, to się tak rzuca na łóżku, że całe trzeszczy i wiecznie nas budzi... ehh dziś tak się zbierał do budzika że aż mały się obudził no więc 6 rano pobudka!!

Alex dziś spał od 8 do 1, potem do 4 no i do 6 (dzięki tacie). Zastanawia mnie czemu tylko ta 1 drzemka jest taka długa a potem to już co 2 h się budzi :confused2::confused2:
 
Do góry