reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
alex no jakbym z tym budzikiem tez o swoim czytała- jak my wytrzymamy z nimi do poznej starosci hehe?
witaj Corin:) to kawunie strzel na dzień dobry- ja już po, ale chętnie zaparzę Ci:)
 
Cześc dziewczyny :-)
Ja do pracy wracam w marcu, jak wykorzystam urlopy za 2011 i 2012. Mam taką pracę, że przy dobrej organizacji i bez niani się obejdzie :-) Idę Was poczytać:-)

A wczoraj zrobiłam ciasto z truskawkami a na Krzyśku ani śladu. Dobrze, ze sobie pomroziłam :-)
 
Ostatnia edycja:
a ja dziś planuję zrobić blok czekoladowy może się uda.... obiad mam z wczoraj chociaż zjadałabym jakiś dobry makaron albo zapiekankę na szybko ?może macie jakieś ciekawe przepisy?
mailuj to jeszcze trochę w domu posiedzisz ;-)
corin fajnie że mała daje wam pospać możecie zając się sobą :tak:

no i byłam u dentysty i mam sporo małych ubytków po ciąży . zrobił mi dentysta prześwietlenie i byłam w szoku że w tak krótkim czasie tyle mam do zrobienia wiec już mam cały zestaw: nadwaga,pryszcze, wypadające włosy i popsute zęby - miodzio:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
ja natomiast wracam we wrzesniu- od nowego roku szkolnego...
madzia ja robię duzo makaronów, ale teraz to lajtowo z uwagi ze karmię- gotuję spagetti, a do tego pudełko pomidorów z Podravki na oliwie z oliwek podsmażam z odrobiną soli, cukru i bazylii. Troszkę sera tartego i jak dla mnie to ok:)
a jak bym nie karmiła to bym sobie strzeliła makaron wstążki z sosem śmietanowo-pieczarkowym-cebulkę zeszklić, udusić z pieczarkami, dodać śmietanę, przyprawić do smaku solą pieprzem i obowiązkowo pietrucha;)mniam
 
Sluchajcie, wlasnie listonosz przyniosl lalke, pokazywalam wam ja przedwczoraj. Ewa na jej widok zaczela sie chichrac w glos :-D jeszcze na zadna zabawke tak nie zareagowala. Musze ja tylko wyprac (niby jest czysta ale uzywana, a ja mam skrzywienie na tym punkcie) a potem jej dam :-)
 
reklama
Do góry