reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
ja tez uwazam, ze polarkowy wystarczy..w końcu to nie zima, a co będzie jak bedzie-5? Nie ma co przegrzewać dziecko.. Ja na spacer ubieram małego tak: rajtuzki, body z długim rękawem, kombinezonik z materiału i opatulam w wózku kocykiem..czytałam gdzieś że lepiej aby dziecko nieco zmarzło niż się przegrzało i tego się trzymam:) a do auta to ja ubieram małemu spodnie, bluzę i kocyk..w końcu można ogrzewanie włączyć, a na wyjście z auta to fotelik zasłaniam pieluchą jak wieje:)
mailuj, Madzia, corin, Anula witajcie
corin współczuje hałasu.. nad nami samoloty czasem latają, niedaleko jest lotnisko,wiec dźwięk masakryczny a helikopter to juz wogole..
Anula, pociesz się ze już widać te ząbki,,podobno te pierwsze najbardziej bolą, później będzie już łatwiej.. mój Paweł kupił wczoraj kropelki na ząbki - camilia dzial podobno na 12h no i jak wczoraj dałam na noc, to do tej ory rak nie wkłada do buzi, wiec chyba działa..
 
Witam sobotnio,
mój Filip i jego całonocny sen wrócił.

corin, współczuję helikoptera, ale też obawiam się że kto ma pieniądze ten ma władzę i tak ten gościu będzie sobie teraz latał i latał... może mu się znudzi w końcu.
anula, no skoro już wychodzą to dobrze, przynajmniej jak się przebiją to na jakiś czas będziesz miała spokój.

A mnie czeka robota przez ładnych parę dni, a mi się tego strasznie nie chce robić... nienawidzę inwentaryzacji ale jak mus to mus :wściekła/y:
 
Apropo zabkow jeszcze. Slyszalyscie o korzeniu z irysa? Podobno swietnie usmieza bol, ale nikt z moich znajomych nie mial, wiec opinie znam tylko z netu. Moze ktoras z was sie z tym spotkala?

Ps. Dolaczam do klubu matek zrzucajacych futro. Wlosy wychodza mi garsciami :-(

Aneta, szybko masz ta inwentaryzacje. Mnie czeka w grudniu i tez juz na sama mysl mnie mdli. Nienawidze....
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki, u nas nocka jak zwykle dobra.. teraz troszku posprzatałam i kawke zbozowa popijam:)

Madzia, no u mnie to już normalka ze się coś psuje... ciekawe na jak długo jest sprawny, bo już raz tak było... szwagier mowil ze nie wie ile pochodzi heh... a ten laptop ma jakies 2 lata dopiero
 
Chciałam tylko napisać,że zdjęcie skasowałam z "gołą pupą" dziecka mojego
miłego weekendu i ogólnie życzę Wam zdrowych dzieci 3majcie się i do kiedyś ;-) :*:*:**:
 
Corin, ale nie chodzi o taką inwentaryzację w firmie. To u mnie w domu ma być przeprowadzona. Chodzi o to, że jakieś 2 lata temu mieliśmy na współkę z moją siostrą i jej facetem szansę kupić towar ze zlikwidowanego sklepu z Holandii. No i kupiliśmy... No ale tutaj interes nam nie wyszedł, dosłownie sprzedaliśmy towar na mały ułamek tego co zainwestowaliśmy i teraz chcielibyśmy się go całego pozbyć. No i jest malutka szansa na to, żeby to wszystko sprzedać. Tylko ta osoba chce wiedzieć ile tego tam jest i czego.
 
reklama
Do góry