reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam wieczornie w ostatni moj panienski wieczor pozwolicie ze wypije z wami drinka w postaci soczku ktorym z wami tez sie dziele ,mala zasnela sobie w lozeczku ,ja sie wlasnie wykapalam i siedze tu z maseczka na twarzy a co tam jak piekniec to piekniec:-Dmaqnio dzielna jestes dziewczyno ,Danusiu to jutro wielki dzien ale to bez znaczenia dziekuje za piekne zyczenia ha ha nawet sie zrymowalo:tak:mola mala strasznie marudna i plakala caly wieczor ,niemogla znalezc miejsca ani lezec ani bawic sie chyba wyczuwa moje nerwy lekkie:)corin setinko to wasze coreczki bija rekordy w spaniu odstapcie jakis procent od ich spania i przeslijcie dla nadi bo moja niechce nic spac w dzien ech milego wieczorku
 
reklama
synus spi. nie wiem ale dzisiaj jakis ten dzien senny. alessandro non stop spal i bez problemu 19:30 poszedl spac.
magia,psotka kurcze ale wam zazdroszcze, doktorat. ja nie moge obronic licencjata i jestem uziemiona by dalej kontynuowac.
maqnio buziam, Rozinko kochana ja bardzo ciebie prosze daj mamie troche odpoczac.


teraz czas na relax

teska z schecia wypije drink-soczek razem z toba. na zdrowie za Ciebie i za udane przyjecie
 
Ostatnia edycja:
KArolina juz spi. Marud straszny byl wieczorem.

Teska-zdrowie przyszlej panny mlodej!:-)

Podziwiam Ws za te checi do nauki, ja pod tym wzgledem zawsze bylam leniwa... Nie znalazlam czegos co by mnie tak bardzo zainteresowalo zebym z checia sie uczyla. A szkoda;-)
 
Dobry wieczór no ja mam czas na kolację i na chwilkę dla Was moja bawi się z mężem :-D :-D pewnie zaśnie o 22 :-D:-D
maqnio popytaj w aptekach czy nie mają "starych" zapasów na viburcol bo producent nazwę zmienił coś tam dodali do nazwy viburcol i dlatego teraz jest na receptę ja jutro będę szukała u siebie tego bez recepty jak będzie kupię Ci i wyślę :tak: a jak nie to we wtorek powiem mojemu tacie to przepisze mi i wykupię dw2a opakowania i wyśle Ci :tak:;-)
sis magia pewnie,że jak jest możliwość to zdawajcie :-D
teśka wszystkiego co najlepsze :*:*:*:*:*:*:*:*
 
Witam wieczornie!

Wisienka, wyglądasz super! I kto by powiedział, że masz 16-letniego syna.... ja też z krótszymi włosami, ale zdjęcie zrobię przy okazji.... :)

Dziewczyny podziwiam Was za te doktoraty.... też kiedyś chciałam pisać, ale po studiach podyplomowych stwierdziłam, że pracując w tygodniu po 11h dziennie nie mam siły pracować w weekendy.... a teraz to już wogóle sobie nie wyobrażam....

Mateusz już śpi, a ja się odmóżdżam z mężem przy Epoce Lodowcowej.... :)

Dziś moja mama siedziała sama ponad 3h z Mateuszem - zachwycona i Ona i On - znaczy mogę wychodzić częśćiej.... :)

Kolorowych i długich snów życzę tej nocy!
 
hej kochane, zgadnijcie czemu mnie nie było? bo.... dawno mi sie nic nie zepsuło i oczywiście komp musiał nawalic, ale na szczescie dało sie naprawić:):)

przepraszam że nie odniose sie do postów ale nie dam rady nadrobić..glowa mnie dziś boli...chyba przez ta pogode wstrętną..

moniś, nie sugeruj sie tym co ściągasz...ja wczoraj też próbowałam i udało mi sie z wielkim trudem 30 ml.. a mała normalnie potem zjadła i nie narzekała że mało...

morgenrood, moja kolezanka ktora urodzila kilka dni temu to ma synka który ma własnie wiotkość krtani,strasznie mi to wyglądało bo przy prawie każdym wdechu aż zapadała sie mu klatka i widać było zebra, wyglądało to jakby sie dusił i wydawał przy tym takie odgłosy piszczace... powiedzieli żeby nie klłaśc go na płasko tylko głowka zawsze troszke wyzej i pod szyjką zwinieta pieluszke klaśc żeby broda do szyjki sie nie zginała bo wtedy mu cięzej oddychac..
 
Ostatnia edycja:
Teśka trzymam kciuki :-)
My dzisiaj po szczepieniu. Krzyś zastrzyku prawie nie zauważył :szok:
Ale za to po południu zaczął przeraźliwie krzyczeć i nie chciał jeść. Ostatnio wogóle nie pozwala się połozyć w dzień ani na kanapę ani do wózka. Od razu jest wrzask. Nie rozgryzłam jeszcze dlaczego , ale prowadzę badania. Za to noce bez zmian :-)
Byłam dzisiaj u fryzjera i baba mi obciachała kilkanaście cm. Powiedziała, ze były tak zniszczone, że nie da się odratować. Trudno, może teraz przestaną wypadać. Kupiłam sobie na allwgro biosilk do włosów. Polecam. Jest super.
Psotko wierszyk pierwsza klasa:-)
Magia podziwiam
KOnwalianko ja też troszkę pracuję ale faktycznie trudno to pogodzić
Marzenko trzymam niech pomoże Klaudusi. Nie możesz się przepisać do innej przychodni, albo zażądać wizyt pielęgniarki w domu? Pewnie jest taka możliwość, tylko nikt się nią nie chwali
Tulę wszystkie bardzo mocno!!!!!!!!
A za chwilę cisza wyborcza. Dzięki Ci Boże :-)
 
bylismy wieczorem na zastrzyku z Klaudusia , bidulka moja tak płakała ale nie długo i zaraz usneła , juz widze efekty tych zastrzyków jest o niebo lepiej co wczoraj
Mailuj moja lekarka taka madra kazała nam jezdzic do szpitala na zastrzyki 2 razy dziennie , jak pojechalismy dzisiaj do szpitala wieczorem , to pani która dawała zastrzyk była w szoku ze takiemu małemu dziecku kaza jezdzic w taka pogode popytała sie , obdzwoniła róznych znawców i okazało sie ze pani doktor na dyzuze w szpitalu dała swoja pieczatke na zleceniu do zastrzyków i dopisała w domu , tak ze juz gdzies zadzwonili do odpowiedniej osoby i na wekend bedzie przychodzic do malutkiej pani dawac zastrzyki z tym ze nasza lekarka tego nie podpowiedziała nam a szkoda , w poniedziałek sie jej zapytam dlaczego
 
reklama
Do góry