reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Marzena, tak to jest z nasz sluzba zdrowia, jak sie sama nie zapytasz to nikt ci nie podpowie...brak słow na takich ludzi normalnie..

Miczka ja niestety nie pomoge bo nie wiem..

dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sobotnie..

ja dziś słomiana wdowa.. mąż znowu do pracy - wrr, jak ja nie lubię jak im robią mobilizacje..ale co poradzić..

Teśka, sto lat mlodej parze! Oby sie Wam szczęściło i słońce świeciło każdego dnia..
Magia.. no jeszcze pomyśle jak z tym doktoratem. kiedy ja zrezygnowałam to na moje miejsce wskoczył kolega.. Ja tam miałam mieć etat, więc z tym jest trudniej..no ale zobaczymy.. ja niespokojna dusza jestem i ciągle coś kombinuje, wiec może i to się kiedyś uda :) Póki co skończyłam niedawno drugi kierunek studiów, niestety nie żebym w naszym kraju znalazła pracę w zawodzie.. bo to jest niemal cud..ale cóż..

maqnio, no właśnie wczoraj Paweł przywiózł viburcol i mowił, że teraz na receptę, wiec się zdziwiłam.. w aptece sie go pytali czy już stosowaliśmy, powiedział ze tak i mu sprzedali..nie wiem jaka to partia.. a i lekarz na pewno przepisze, o sam mi zlecił.. uważam ze jest rewelacyjny przy różnego rodzaju płaczów, gdy nie wiesz o co chodzi.. no i na ząbkowanie super!

maqnio, Magia.. a ja nigdy nie byłam w Toruniu a zawsze chciałam być.. wszystko przede mna :-D

mailuj, muszę sie teraz wbić w czas, gdy Tymek śpi..ale często i ja wtedy padam..ech..no jak mus to mus..

Marzenka, nie skomentuje służby zdrowia.. wrr
 
witam kochane poranne
TEŚKA MOC ŻYCZEŃ DLA WAS
u nas objawy poszczepienne ustąpiły dopiero dziś - moje dziecko wróciło
była gorączka, rozwolnienie i bóle brzucha wrrrrr.....
wisienko fryzurka super i kciuki za wyniki
corin poradz się lekarza chociaż mi się wydaje to ewunia taki senny typ i tyle
konwalianko mój też już w pracy za to maja u babci więc opieka nad samym filipem to jak wakacje
dodi ty to się masz....:-D:-D:-D:-D:-Ddobrze że komp zrobiony
balkan super że mama sobie poradziła;-):tak:
marzenka zdrówka dla klaudusi i fajnie że już nie będzei trzeba jej ciągac na te zastrzyki
sesti jak nati????
maqnio tulę mocno i dużo wytrwałości

już woła ...zw.:tak:
 
Witam,
Przepraszam ze sie nie odniose do Waszych postow bo dalam rade tylko nadrobic. U nas masakra z zenbami jednego juz widac przez dziaslo a drugiego da sie wyczuc:szok:slini sie straszne, cale dnie marudzi raczki trzyma w buzi a wieczorami placze,zeke nie poagaja bo po chwili to samo na noc musialam dac syrop nurofen ale i tak w nocy 2 razy plakal...
Milego weekendu zycze;)
 
Teśka:

Wśród ciągłej życia pogody,
niech rozkosz Was oplata,
wśród miłości, wiary, zgody
żyjcie w zdrowiu długie lata.


Ja tez zaczynam wierzyc ze moja Ewa to poprostu susełek. Wczoraj prawie caly dzien przespala, poszla spac o 19. Po 23 w prawdzie zroobila sobie przerwe do 1 w nocy, ale nnie przeszkadzalo mi to bo tez uderzylam w kimke kolo 20 ;-) (zapobiegawczo)
Potem byla tylko 10 min przerwa na cycusia o 4 i spalysmy do 7 ( starsze dzieciaki nas obudzily)
Teraz znow spi (od 8), aja piore, gotuje, sprzatam i objezdzam tesciowa. Ot codzienna rutyna ;-)
 
Cześć Madzia :-) Konwalianko:-) Anulka:-) Wydrussia :-) Corin:-)
Po wczorajszym krzyku nie ma śladu. Krzyś zasnął pół godziny póżniej ale za to pół godziny póżniej wstał. Zegareczek jeden. Corin ja pytałam lekarki czy 10 godzinna przerwa w nocy to nie za dużo. Jak okazało się, że Krzyś waży 6600 czyli przybrał dokładnie kilogram w 6 tygodni to powiedziała, że może sobie spać. I Mama i on ;-)
 
Mailuj, no to super. Spijcie sobie zaten na zdrowie :-)

Anula, ale numer z tymi zabkami. Szybciutko wychodza :-)

Sluchajcie, kolo mnie mieszka syn wlascicielki mokate. Kupili sobie helikopter. Od wczoraj non stopem lataja, laduja i startuja. W dzien i w nocy. Znow leca. Normalnie szlag mńie trafi. To warczenie silnika jest mocno upierdliwe.

A jeszcze musze was zapytac. Dzis musze wyjsc z mloda kolo 14, wracac beziemy kolo 18. Pogoda nie rozpieszcza, teraz jest 7 stopni i leje, czyli odczuwalna nieco nizsza. Myslicie zeby ewe wsadzic w kombinezonik zimowy? W Polarkowym pajacyku moze jej byc za chlodno, nie?
Jedziemy samochodem w obydwie strony.
 
Ostatnia edycja:
reklama
POlarowy wystarczy, ewntualnie w kocyk w drodze do auta zawin ją. Bo przeciez w aucie ciepło. A co do helikoptera to zadzwon na staż miejską, bo to jest teran nie nadający się do latania i lądowania
 
Do góry