reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Psocia moja też wali bączka za bączkiem:-) Wisieńko Witaj Kochana to ja się wpraszam na te chrzciny:-) wiadomość doszła :-) i ładnie sie otwiera:-) super ten koleś :-D wszystko tak powoli pokazuje że można za nim powtarzać :-) dziękuję Bardzo Kochana:*** a wyglądasz cudownie!!! fryzurka rewelka :-) Sestinka troszkę trzeba poszaleć :-) Orchi ja nie wiem co z tą kupką dziś :-
) moja zrobiła to samo :-) przez pampersa bokiem przeciekło :-) też ją zaraz myłam :-) hi hi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej !wlasnie wczoraj przyszedl na swiat potomek w mojej rodzinie ,brat cioteczny zostal ojcem ,tylko jest maly szkopol maly ma na imie Dwidek urodzil sie z wrodzonym zapaleniem pluc i przewiezli do lepszego szpitala a mama zostala tu ,boze wspolczuje ,ale chyba to mozna szybko wyleczyc musze poczytac na necie .mozna powiedziec ze sie relaksuje bo niemusze nic robic siedze z mala ,jutro tylko zrobic sie na bostwo i dzisiaj koezanka ma mi manicure zrobic jest mistrzynia dziwne ze niepracuje w tym zawodzie:)dzieki za zyczonka i slowa otuchy dziekiiii:)corin slub o 17
 
Ostatnia edycja:
psota w klifie na Okopowej ( chodzi o ciuszki Liu jo?)i w którejs z galerri duzych tez pamietam ze jest
 
Ostatnia edycja:
hey
u nas tez pogoda paskudna, pada. u nas nocka super, 1,6,9. teraz znow spi, chyba taki dzien. u nas tez baczki ida pelna para, ale kupy jeszcze nie widac. ja tez sie ciesze ze juz weekend. w niedziele wyjazd i jedziemy do polski kolejne 2 tygodnie wakacji :-)
teska wszystkiego najlepszego dla Was. duzo milosci,szczescia.
psotka rowniez Wam zycze wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. nie ma nic lepszego jak spedzic ten dzien razem we trojke
corin kochana Ewunia, miejmy nadzieje ze dzisiejsza noc tez przespi
sestina swietny wierszyk

wydrusia,wisienko,aneta, ania, miczka,madzia,orchidea i reszte pozdrawiam

dla wszystkich 3 miesiecznych bobaskow skaladam zyczonka ale ten czas leci


marzenko oj biedna klaudusia. miejmy nadzieje ze szybko minie. buziam ciebie i coreczki
 
reklama
Do góry