reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Miczka średnio wierzę, że mi się uda z tym doktoratem;-) ale to moja pasja i odskocznia od codziennej szarości:-) muszę Stasiowi uzupełnić pamiętnik od narodzin, bo życie płodowe mniej więcej opisałam:-)
 
reklama
Dzień dobry ;-) buu pogoda pod psem jesień na całego. U nas nocka nieciekawa Olga cofa sie w rozwoju czy jak:nerd: 3 lub 4 razy się budziła normalnie jak noworodek. Dziewczyny mam do Was pytanie czy któras z Was ma na sprzedaż laktator???? szukam jakiegoś uzywanego bo nie wiem czy to odciąganie i picie z butelki w ogóle wypali :baffled: Nigdy nie używałam ....na dniach będę musiała troszkę pojezdzic po innych miastach bo musze kupic jakis samochód a wtedy stres co z malutką bo cycka przeciez nie zostawie:baffled:
 
Hej slonca :-)
Ale nam sie pogoda skichala, co?

Teska, o ktorej jutro macie slub?

A ja musze sie pochwalic. Ewa przespala dzis CAŁĄ noc. Zasnela o 19 i spala do 20.30 potem zabawa do 22 i zasnela. Dwa razy mnie wybudzila kwekaniem, nawet wzielam ja zeby nakarmin, ale gdzie tam.... Nawet buzi nie otwarla. Wstalysmy dopiero o 7.30 :-D tak to ja moge spac ;-)
Martwi mnie tylko ze nie walnela sobie standartowej kupy o 5, wlasciwie to dzis jeszcze nie zrobila ani jednej.
 
no i ja znowu pierwsza..kiedy to się skończy :rofl2: witam piątkowo

u nas noc nie najgorsza, jak sie mały budzi co 3h to dla mnie ok :)
dziewczyny a jak tą wiotkość sie stwierdza? bo wiadomo, że jak dzieciak sie cieszy, to wydaje dziwne dźwięki..a do tego charszczy jak jest chore..ja nie wiem co jest co..


Wiotkosc bardzo latwo stwierdzic, to sa inne odglosy: tutaj podesle link z youtube, moja Maya nie wydaje tych odglosow jak ta dziewczynka z filmu, sa znacznie lagodniejsze ale i tak mi to spokoju nie daje. Meczylam doktorow zeby to sprawdzili, zrobili jej rtg pluc- wszystko super, laryngolog stwierdzil po obejrzeniu jej krtani przez taka specjalna mala kamerke ze to na 100% ta wiotkosc, troche mnie to uspokoilo bo martwilam sie ze ma problemy z oddychaniem ale na szczescie nie. Teraz jak widze zostaje nam tylko czekac jak to przejdzie.


Dziewczyny, czy chodzicie z waszymi pociechami na basen? Polecam niezla zabawa zarowno dla nich i dla rodzicow. Maya uwielbia, Lucas sie przyzwyczaja ;) ostatnio cala zabawe przeryczal, ale to dlatego ze sie na poczatku przestraszyl halasu. W sobote kolejne zajecia :)

Musze sie pochwalic, moje dzieciaki to spioszki, ida spac o 20:00-21:00 i spia do 7-8. Odpukac w nie malowane ;)

pozdrawiamy Was i buziole
 
psota a ja pytałam mojego ortopedę, czy nie przeszkadza, że kładę małą w nocy spać na boczku (choć po pewnym czasie się przekręca na plecy) i powiedział, że nie ma problemu spokojnie można tak kłaść... co lekarz to opinia...
u nas też pogoda do niczego, ale małej w nocy jakiś katar głęboko siedział więc i tak miełyśmy zostać w domu i inchalacje uskuteczniamy;)
 
Danuśka Aneta Miczka Magia Ania Margerita Corin Morgenrood Psocia Orchi Basieniak Balkan Marzenka Anulka i cała reszta o której zapomniałam Witam serdecznie :-) mimo że pogoda do kitu zyczę miłego dnia:-) mam dobry pomysł :-) kupimy sobie fototapete z krajobrazem wiosny lub lata i naklejmy na okna :-)np:którąś z tych :-)








Wiecie może kiedy okres grzewczy się zaczyna? bo zimno jak cholerka


Teśka: Z Bożej woli połączeni
węzłem, co dwoje serc tych splata,
żyjcie szczęśliwie tu na ziemi,
niech Wam w miłości płyną lata,
niech miłość, dobroć oraz ufność,
która dziś w sercach Waszych gości,
wraz z Bożą łaską i pomocą
da Wam moc szczęścia i radości.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry