reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Orchi ja mam swoją teorię ;-) Po prostu chorzy na padaczkę powinni się wysypiać i organizm umieszcza w mleku jakiś kod z poleceniem śpij dziecko dla dobra matki. Ale nie wiem jak to udowodnić naukowo. Dodi ja dostałam używany od przyjaciólki. też bym nie kupowała.
 
reklama
Julka teoria bardzo dobra :tak: nie będę zachwalała bo później na mnie będzie jak coś się Krzysiowi odmieni :-D i wyjdzie,że zołza jestem :-D
dodi taka zła teściowa będziesz hahaha ??
 
Nie oddawaj !!! :-D bądź twarda a nie "miętka" :-D:-D
1ihg5e.jpg
<--- zakup mojwgo szwagra po otwarciu minę miał nie tęga hahaha
 
Ostatnia edycja:
Ania he he:-)
Dodi Łukaszek był zawsze takim spokojnym dzieckiem jak Twoja Bianeczka:-) A teraz od roku to normalnie pozytywne ADHD. Wszędzie go pełno, głośny. Nigdy nie jest zmęczony:-) A Staś od urodzenia ma już charakterek. Jest grzeczny, ale asertywny do bólu:-)
MailujNika też jest niezła:-D A Krzyś chce mamie pomóc. Tak jak Staś. Jak musimy iść do szkoły czy mam naprawdę ważną pracę czeka z marudzeniem na lepszy czas:-)
Orchi He he:-) Niezła ta kukurydza:-)
 
Magia ja sie nawet z męzaem smiałam jednego dnia, jak Michsia tak nadawała, że może Bianki wcale nie nauczymy mówić...;-)

dobra ja spadam, bo juz późno, do jutra mamuski, śpijcie grzecznie bąbelki:):) Do ciebie Rózia to najbardziej skierowane, co mamuska sie w końcu wyśpi:):)
 
reklama
Moje kochane ambitnie uczyłam się Hiszpańskiego:-D
Mam nadzieję, zę wszystkie maluszki dzis pośpia. Ja jutro sama w domku bo Pol ma wykłady to wpadne jak Milcia będzie spała.
Mailuj wybrałam coś orzechowego chociaż miał byc owocowy ale jakoś mi zimą zapachniało;-)Oj córka Ci dorasta. maciek ma już 3 dziewczynę. Jedna podobna do drugiej jak z matrycy. Wszystkie drobne, blade z duzymi oczami i jasno brązowymi włoskami
Magia ja lubie dzieciaki z pozytywnym ADHD
Dobranoc wszystkim
 
Do góry