reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Orchi za mało przybrała albo waga zepsuta bo ona nie wyglada na chudzielca a pani doktor najpierw powiedziała, ze "jaka pulchna" a potem okazało się, ze za mało przybrała:szok:Więc niech sobie nyna. Ja juz sobie ideologię tworzę bo ona ma dodatkowo węzeł powiększony ale podobno od raczki z gruźlicy:baffled:generalnie znów się martwię
 
reklama
hey, u nas nocka w miare, pobodka o 24,3,4 (2x mega kupa).
magia u nas szczepienie jest obowiazkowe. albo szczepisz w terminie albo maly nie uzyska przywilejow jak bedzie chodzil do szkoly.
malami ja daje teraz 15 kropel na kazde karmienie, wczesniej dawalam 10 kropli przy 120ml mleka
wisienka oby malutkie jak najszybciej przeszla goraczka. lekarz mi mowi ze po szczepionce dzieciaczki spia.
alex synus mamusi. kiedys sie to zmieni. wytrwalosci.
konwalianka wspolczuje

milego dnia
 
wisienko trzymam kciuki oby ta gorączka oby szybko minęła . a ile mała waży? trzeba wziąsc poprawkę że nie wszystkie dzieci przybierają dużo na miesiąc a mają swój rytm i tyle .
alex trzymam kciuki ten okres minie i wszystko się unormuje tylko trzeba dużo cierpliwości
magia to co ty dziś zrobisz z takim wolnym dniem .....:-D:-D:-D
konwalianko a on tą kupkę ma twardą?????czy tylko nie może zrobic????
miczka jak już masz wprawę pliss chodz do mnie ja mam mało okien :-D

ja szczepię na rota na pneumo tyż jestem za szczepionkami gdy maluszki mają kontakt z przedszkolakami, szkolniakami ;-)
silwia czytam że u was grubsza sprawa też w nocy :-Dehhh te chłopaki dziewczynki grzecznie ładują w pieluszkę w dzień
 
Cześć dziewczyny!

My byliśmy dzisiaj u pediatry, Dawidek na szczęście jest już zdrowy, osłuchowo czysty, gardełko czyściutkie, uff! Później Malutki został z dziadkiem, a my wykorzystaliśmy to, że Marcin ma dzisiaj urlop i pojechaliśmy na zakupy, bo wszystko już Dawidkowi zrobiło się za małe. I tak wymieniliśmy mu całą garderobę z rozmiaru 62 na 68 i tym sposobem jesteśmy lżejsi każde o pół wypłaty;) No ale nakupiliśmy jeszcze pełno pierdół, hehe;) Dobrze, że jutro jest 1, hehe;)

Wisieńko, co do tortu to i tak dobra cena, ja płaciłam 270… nie wiem skąd się takie ceny biorą na te specjalne torty. A na gorączkę, jeśli będzie po szczepieniu, mi pani doktora kazała podać czopik Paracetamol Farmina dla niemowląt.

Sis, hehe, suchar, to ja będę za 20 kg;) ja szczepiłam na wszystko. Buuuuzi:***Misia:***

Dziób, nooo to kawał kruszyny;) Dawidek ma 6900g i mierzy 65 cm, a jest dwa tygodnie starszy;)

MADZIA, załapałam się na kawusię? ;)

Aneta, Dawidek, gdyby mógł, to by cały dzień na brzuchu leżał, on bardzo lubi:)

Magia, jak ząbek Łukaszka?

Malamii, też daję Małemu Sab Simple, więc mogę Ci odpowiedzieć;) Ja daję 10 kropli do każdej butelki mleczka, karmię co 3 h, w nocy ma dłuższą przerwę ok. 6 h.

Miczka, tak schudłaś?

Alexandra, jak to siedzieć? Sam?!

Zuzu, całą noc… heh… ;) My mamy jedno karmienie ok. 3:)

Corin, Teśka, Balkan, Gocha, Konwalianko, Silwia, witajcie:)

Wszystkim chłopcom 100 LAT!
 
Ostatnia edycja:
psotko my musimy ten nurofen cośmy go dostali ale jak nie bedzie pomagał to możemy podac paracetamol.No to faktycznie też niezła cena tortu.
Madziu Mila się urodziła z wagą 3050 i mając 90 dni powinna przytyć 1800. I tyle przytyła. Dokładnie wazy 4890. Ale od ostatniego ważenia przybyła niecałe 500 a to za mało. Generalnie wygląda na grubiutką ma fałdki i drugą brodę. Kurcze naprawdę nie wiem
 
psotko witaj, super ze Dawidek zdrów! my teraz nosimy 74
Madzia, kupa normalna, nawet zadka..po prostu meczy go chyba jej wedrowanie po jelitach..
wisienko, ale sie wzruszylam Twoja opowiescia, az moja mi sie przypomniała.. mam nadzieje ze goraczka minie.. i z ta wagaa to nie ma co sie stresowac, bo dziecko w wieku 6m-cy powinno podwoic wage urodzeniowa i tylko tyle

my juz po jednym 2h spacerku
 
Wisieńko, nie denerwuj się, każde dziecko rośnie i przybiera na wadze swoim tempem, poza tym, Ty jesteś chudzinka, więc dlaczego Milunia miałaby być pączusiem? Spokojnie Kochana:)

Konwalianko 74?! jej! :)))
 
wisieńka nie słuchaj,że za mało poprostu tak ma Mila i tyle jest zdrowa dobrze się rozwija to co się przejmujesz ,że ciut za mało ale te ich normy s.ą z książek a nie z życia więc przymknij oko na to;) Mi ostatnio powiedziała moja doktorka,że Misia za dużo tyje :wściekła/y: jak za dużo to co ma mi się zadrzeć i mam cyca nie dac ?? :wściekła/y: 30sierpnia ważyła 4100 i miała 63cm jak dobrze pamiętam kurde nie wiem co od tej wagi chciała echhh później stwierdziła,że za dużo urosła :wściekła/y: bo od porodu aż 9cm :nerd: nic nie czaję już :baffled:
 
reklama
Jak czytam wasze rozsterki wagowo-wzrostowe podsycane lekarskimi dywagacjami, to mnientelepie. Ci lekarze to juz naprawde.... Przeciez to nie jest tak ze wszystkie dzieci rosna i tyja wg tabelek. Ludzie....

Uwazam ze zupelnie nie powinnyscie sie przejmowac ze za malo albo za duzo przybieraja wasze maluszki. Jasne ze trzeba to kontrolowac ale bez przesady. Kazde dziecko jest inne. Jedne teraz zbieraja tluszczyk, za to potem stanom wagowo i beda rosly tylko, a inne odwrotnie. Teraz szybciej rosna a potem uzupelnia wage.

Wkurza mnie takie podejscie lekarzy. Niepotrzebnie zaburzaja spokoj rodzicow.
 
Do góry