reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witajcie, my skoro świt, od 7.00 na nogach, na 8.30 szczepienie..dla nas to pierwsze (nie licząc tego w szpitalu), mam nadzieję, że bardzo nie będzie cierpiał i później też nie da mamie w kość.. a na 18.40 - ginekolog- pff

silwia, kciuki za szczepienie
miłego dnia
 
reklama
Trzymam kciuki Konwalianka i Silwia :-) Ja nakarmiłam Krzyśka o 6 bo kwęknął. Zrobił awanturę ze nie chce lewego piersia tylko prawego, najadł się i śpi :-) Chyba posprzątam trochę;-)
 
Ostatnia edycja:
witam
i ja zaciskam konwalianko, silwio
my dziś wizyta w poradni rehabilitacyjnej mam nadzieję że lekarz rozwieje moje wątpliwości i wszystko będzie dobrze
mailuj fotki Krzysia rewelacja ;-)
a teraz czas na kawkę zapraszam .....
 
Dzięki Madzia. Ja właśnie zaparzyłam choć dosyć mam tej bezkofeinowej. Czemu właściwie kofeina szkodzi maluchom???
Macie jakiś przepis na spód ciasta ? Zrobiłam drzem gruszkowo-bananowy Właściwie sam się zrobił w maszynie) i muszę go wykorzystać
Krzys sie obudzil. Na szczescie ze sprzątania nici :-)
 
Silwia, Konwalinka, kciuki za szczepienia!

Madzia, kciuki za wizytę rechabilitacyjną....

Hej Mailuj - sama kofeina chyba nie szkodzi maluchom, ale ja kidyś mając doś popijania bezkofeinowej i latte w kawiarni zrobiłam sobie normalną kawę (a ja piję czrną mocną....) po południu myślałam, że Mateusza nie uspokoję.... był rozdrażniony i ew. chciał zasnąć, ale przez kawę nie bardzo mu wychodziło.... a co do ciasta to pewnie jakieś kruche, ale przepisu nie mam.... ja wszystkie przepisy biorę stąd: www.kwestiasmaku.com


ja prowadzę walkę z paluchem w buzi.... nie ma nic smaczniejszego od cyca i palucha....
 
mailuj ja nie piekę to nie pomogę ;-)
mój też już gaworzy w łóżeczku ale nie idę dopiero jak zawoła
dzięki balkan - hmmmmmm paluchy są najlepsze ja wtykałam wtedy smoczek choc marne były efekty

a ja jestem w szoku jaką mamy piekną jesień :tak:oby jak najdłużej

ps. i ja dziś wygrywam 50 milionów ewentulanie mogę się z kimś podzielic wygraną :-)
 
Ostatnia edycja:
hey, dzieki dziewczyny za kciuki. miejmy nadzieje ze ja zniesie dobrze. my teraz jemy sniadanko i silujemy sie z mega kupa. na 11 szczepienie. u nas slonecznie
konwalianko trzymam kciuki za tymusia i za ciebie
madzia kciuki za wizyte rehabilitacyjna. dolaczam sie do kawy, ale ja to herbatkowa
mailuj,balkan witaj

milego dnia.
 
Balkan to ja spróbuję latte. Krzyś i tak w dzień nie śpi. Madzia ja też wygrywałam, będą 2 szóstki najwyżej. Ale pamiętaj ta , która wygrywa robi zjazd lipcówek. Opłaca dojazd, spanie ,opiekunki w jakimś dobrym SPA dla wszystkich ( dla Emki, Alexandryy, Hanami to chyba samoloty )

Dziewczyny można dać sodę zamiast proszku do pieczenia??
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzieki dziewczyny za kciuki, my już po szczepieniu.. przy DTPa mały tylko zakwilił, ale przy żółtaczce już nie było tak fajnie, dobrze, że nie trwało to długo i lekarz pochwalił maluszka..od razu po tym mały usnął i tak już był marudny..śpi teraz w foteliku, ale widzę, że się kręci, czyli kupa go męczy - znowu..
mój maluszek waży już 6900! czyli zbliżamy się do magicznej 7:-D

ps. ja już i po kawce - bezkofeinowej (kurcze nie wiem czemu ale mnie ona smakuje..ja piję niemiecka - dallmayr) i śniadanku.. ale wam życzę smacznego
silwa, ja też trzymam kciuki, aby obyło się bez dramatu płaczowego,
Madzia - kciuki za wizyte w poradni
witajcie mailuj, balkan Madza, silwia i wszystkie nieobecne mamusie
 
Do góry