reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

moj Tymek coś dzisiaj bardzo senny.. spał już 2 razy po 2h i teraz od 40 min znowu śpi..

a u mnie ciąg dalszy nieszczęść :-( już wcześniej mi to dokuczało i miałam takie podejrzenie, ale teraz jestem pewna - mam żylak odbytu, wyszedł w czasie porodu lub zaraz po.. ale dopiero teraz boli a ból jest straszny, zwłaszcza przy wypróżnianiu i do tego wówczas krwawię - chyba się zastrzelę..

a jutro szczepienie Tymka i moja - kolejna wizyta u ginekologa - to będzie już 10-ta!
 
reklama
Kochane dziękuję w imieniu Stasia za komplementy *
Konwalianko Tymcio cudny na cudnym suwaczku:-) A z żylakami odbytu ja się borykam od paru lat i też krwawiły. Współczuję. Pomagają maści i czopki (np. Posterisan). Ja jeszcze polewam go chłodną wodą z prysznica i się kurczy trochę. Ostatnio nawet całkiem się schował. I jeszcze są tabletki na obkurczanie naczyń krwionośnych do łykania. Mi zalecili na położnictwie po porodzie, więc nie szkodzi dziecku przy karmieniu. Ceclor 3 forte. * Ja przełożyłam szczepienie Stasia na piątek- udało się!
Alex Alexik jak zwykle cudny!
Mailuj Czy Ty robiłaś ostatnio wywiad w TV? Czy ja coś źle doczytałam?
 
czesc dziewczyny!!!

przepraszam, ze mnie nei było, ale jakiegos dołka zlapalam. Mała mi zyc nie daje tzn. spać nie daje. W dzien jest ok, ale noce nadal fatalne. i jak tu sie nie dolowac i byc rzeskim i wypoczetym. milion razy sie zastanawiałam co tej mojej Kruszynie jest, ze tak sie w nocy wybudza i nie zasypia ponownie. odpowiedzi nie znalazłam, po prostu chyba mam takie a nei inne dziecko, tak jej urok i chyba jedyne co mi pozostaje to cierpliwie poczekac az z tego wyrosnie, zacisnasc zeby i jakos przetrwac ten meksyk..
postaram sie Was doczytac, teraz tylko tak na szybko:

marzenko GRATULACJE KOCHANA,!!! ale super, nie dosc ze Klaudunia mega szybko bedzie ciocia, to bedzie miaął towarzysza do zabawy!!
konwalianko foto Tymusia na suwaczku boooskie!!
magia Stasiu jest mega cudny!1ma piekne oczeta i wogóle do schrupania!!a i spoznione zyczona na 3-miesieczniece Stasinka!
alex Twój alex to zawsze wymiata, jest cudny i nadziwic sie nie moge jaki zawsze wystrojony!!!
mailuj Krzynio na cycu po prostu mnie powalił!!!
sis Kocham te Twoja Lilunie!!!

miziam Was wszystkie!!
 
Alex wróciłam :-) też mam nadzieję że na stałe :-) a z tym płaczem też tak miewalam.Mąż uciszył Lilke bo podszedł spokojnie do niej a ja juz w nerwach byłam bo nie wiedziałam jak jej pomóc! :-( Ale minie mu:-) zobaczysz Kochana!
Sis a ja Kocham Rózinke:-) jest tak piękna jak Mamusia!:-)
Moja Lilunia już śpi od 40 min mam nadzieję że pośpi jak zwykle czyli do 4-5 :-)
 
Magia na mojej ulicy powstała ogólnopolska telewizja katolicka. I jako, ze uważają mnie za speca od mediów ( naiwniacy;-) ) to zaprosili mnie do współpracy i poprosili bym zrobiła wywiad z bp. Po tym przeżyciu wiem, ze to nie moje medium. Wolę pisać bo wtedy jak popracujesz nad rozmówcą, zbudujesz atmosferę to przeradza to się w prawdziwą , szczerą rozmowę. W Tv nie umiem tego osiągnąć

Maqnio drugie, na pewno będzie grzeczniejsze. A Różyczka musiała w brzuszku ciągle walczyć i teraz może sobie odbija ';-)
 
Wydrusia Ale Ty masz dobrze ze spaniem... Marzę o tym, żeby się wyspać...
Maqnio Męczysz się teraz biedna, ale słyszałam, że takie kłopotliwe, ruchliwe dzieciaki są później bystrzakami. Mojej koleżanki synek tak marudził, trochę wymuszał. Potem wyglądało na to, że ma ADHD, bo wszędzie go było pełno. A teraz ma 6 lat, inteligencję ponad przeciętną i bardzo spokojny jest:-)
Mailuj no ale zrobiłaś wywiad w TV. Szacun! A jak tam uczulenie Krzysia? Prałaś w Bebi? A właśnie, masz może jeszcze linka do tych torebek do pakowania próżniowo? Przydałyby mi się teraz...
 
Ostatnia edycja:
Magia to nie było chyba uczulenie. Piorę w Jelpie, trochę w Bebi. Skóra jest czyściutka. A tych worków to już nie wiem gdzie szukać:-( Maqnio Rózyczka będzie na pewno dzielna i wyjątkowa. Po mamusi :-)
Corin ślicznie z Ewą wyglądacie :-) Ja też sobie zrobię jakieś zdjęcie z małym bo na razie Czarek zawsze łapie obiektywem pierś ;-)
 
konwalianko ja tez mam ten sam problem. sprobuj jakas mascia lub czopki jak pisze magia
Maqnio zycze duzo wytrwalosci i cierpliwosci.
Mailuj szacun
wydrusia zycze kolejnej nocki przespanej

my jutro idziemy na szczepienie.
 
reklama
Hej kochane, malutka juz spi:)

Dzisiaj troszke sobie pofolgowalysmy... zaprowadziłam Misię do zerówki, wróciłam i położyłam sie z malutką do łozka, zasnęłysmy koło 8 rano, wtedy o 9 sie troszkę przebudziła ale dałam jej smoka i zasnęla:) i za chwilkę (tak mi sie tylko wydawało) przebudziłam sie a tu juz 11.15!! dobrze że nie później bo o 12 musze odebrac michasie z przedszkola:):)

Marzenko, gratuluję, córka na pewno będzie miała duze wsparcie z twojej strony, no i doświadczenie świeże hahah

maqnio, na pewno będzie tak że teraz Rózinka troche daje ci w kość a później będzie aniołeczkiem a my będziemy narzekac na nasze broje małe:):)

Magia, Stasiek piękniusi chlopczyk, te oczyska ma cudne!

Alexx super ta kurteczka, słodko wygląda malutki!
 
Do góry