reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Marzenka gratulacje! A to niespodzianka. Corka Ci niemowlaczka pozazdroscila:-)

alex ale super kurtke ma synek! Z takim futerkiem przy kapturze. Rzeczywiscie eskimos maly:)

A moja zabawek wciaz nie chwyta ale za to koniecznie chce siedziec! Juz nawet w bujaczku ciagnie glowe do przodu:) i zaczyna sie smiac glosno, matko jakie to piekne uczucie jak sie tak chichocze po swojemu!

Milego popoludnia!
 
Ania mj czasami chwyta zalezy od dnia;-)a siedziec tez chce, najgorsze ze przewraca sie z plecow na bok i w koncu na brzuch na chwile nie moge go zostawic bo tak wedruje po calym lozeczku...
 
A ja jestem w szoku:szok: Staś wcześniej próbował złapać mnie za nos, ale mu nie wychodziło. A teraz mieliśmy sesyjkę półgodzinną. Trzymałam go na rękach a on zaczął mnie łapać za nos, jedno oko, drugie oko, brodę, usta, włosy. Badał z zaciekawieniem aż mu ślina z usteczek ciekła:-D A jak się zaśmiewał jak łapał za nos:-D Cała jestem porysowana jego pazurkami. Potem postanowił zbadać twarz Łukaszka. No szok:-)
Marzenko gratulacje:-)
 
Marzenko super wieści. Mówiłam , że dziecko przynosi bochen chleba ;-) Niezbadane są wyroki. Misiek w pracy, wnuczka w drodze. Super:-)
Setstinko ja brałam hemofer w obu ciążach. Mama mi wypisywała i działa
 
reklama
magia - jeju normalnie nie wierzę jak ten czas leci!!! Już 3 miesiące!! Gratulacje za Stasia, cudny jest!

marzena - a to ci córka niespodziankę zrobiła!!! Rośnie następne pokolenie!!! Gratulacje i powodzenia dla córki, oby ciąża minęła błyskawicznie i wszystko szło jak po maśle!!

wydrusia - witaj kochana ponownie, mam nadzieje już na stałe!!;-) super, że Lilunia tak długo śpi!

anula - to pochwal się nową fryzurką!! Jeśli chodzi o picie to mój zależy od humoru. Czasem wypija ze smakiem a czasem nie ma możliwości nic mu wcisnąć. Ja daję rumiankową (ale sama się dziwie, że pije bo jest obrzydliwa... :baffled:). Dziś dałam herbatkę jabłuszko z meliską, w prawdzie jest od 4 miesiąca ale co tam :sorry: I wypił całą buteleczkę! A lekarka powiedziała, ze można też dać ten specjalny soczek jabłkowy dla dzieci tylko rozcieńczyć dobrze z wodą.

ania23 - no u nas już zimno i kurteczka (prezencik od babci) spisuje się idealnie! a mały wygląda w niej tak slodko, że bym go aż zjadła, hihi...

Tak sobie myślałam, jak ostatnio opowiadałyście, że mąż został z dzieckiem i tragedia. U nas wczoraj było na odwrót... :zawstydzona/y: mały w ciąga dnia znów jak aniołek - chyba ze 2 godziny spedził na macie walcząc z myszką :-) bo zapomniałam się pochwalić, że rączki jednak się otworzyły i celowanie już ma wyćwiczone więc teraz skupia się na trenowaniu paluszków, żeby wreszcie coś złapać :-D potem rozmawialiśmy chyba z 1.5 godziny i Alex zaprzyjaźniał się z nowym przyjacielem - kaczorkiem :-) no i o 18 - TRAGEDIA!! Mały ryczał i ryczał i końca nie było... ja już siły nie miałam i z utęsknieniem czekałam aż mąż z pracy wróci... I rzeczywiście - po prawie 2 godzinach wycia, mąż wrócił, złapał małego i płacz ustał... jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja byłam tak wykończona psychicznie, że mąż całą noc wstawał do malego bo mnie tak głowa bolała jakby mi ktoś wiertarkę wbijał w głowę...
 
Do góry