reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Marzenka gratulacje:)
Wisienka ja właśnie wychodzę z choroby i to ku mojemu zdziwieniu dość szybko jak na mnie. Najpierw strasznie nie bolało gardło jak ciebie to płukałam je wodą z salviaseptem (to czyste zioła no i się nie łyka a zawsze mi na gardło pomaga) i piłam syrop z buraczków i cukru który mama mi robiła jak byłam mała (przekrajam buraki na pół, wydrążam środek i zasypuję cukrem i czekam aż się zrobi sok) no i jak dziewczyny piszą - tantum werde, ale dla pewności kupiłam w sprayu dla dzieci bo niby piszą że można ale zawsze trochę strach. A potem przeszło mi na zatoki i nos i głowa mi pękała to stosowałam sól morską, okłady na nos z gorącej soli i inchalacje (chciałam z olejku sosnowego jak maqnio i Corin polecały ale nie było i pani mi dała olejek pichtowy i też był świetny od razu się inaczej oddycha).
 
reklama
Hej Kochane ja dopiero mam czas dla siebie :-) od rana u lekarza żeby zrobić badanie moczu... jutro wyniki... ostatnio 3 noce nie spałam bo sie męczyłam z pęcherzem:-( ogólnie malutka dziś o 4 się obudziła :-) wypiła mleczko i poszła spać dalej ok 7 się obudziła i gadała do 8.20 hi hi :-) a ja w tym czasie jesio oczka zamknęłam :-)
Corin wiem coś o tym:-( moja robiła tak samo a Rózinka cały czas Maqnio nie daje pospać :-( bidulka ... ale faktycznie spróbuj suszarki może akurat zadziała na moją to nic nie działało:-D jedynie czopki VIBURCOL czy jakoś tak :-)
Marzenko gratuluję Kochana !!:-)
Wszystkie Mamusie i Dzidziolinki witam serdecznie :-)
 
Ostatnia edycja:
margerita, musiałam zakupić inhalator (kupiłam w aptece, bo musiałam mieć na już, ale w necie są tańsze) i sól kupisz w aptece.. wlewam 2,5ml i inhaluje małego na pół leżąco, później na brzuszek (chyba ze uśnie, to już nie) i ew. kozy wyciągam fridą lub same wypłyną.. na pewno udrażnia to nosek i wszystko co tam zalega.. można także dodać olejków, jak dziewczyny tutaj napisały
 
witam jak sie wkurzylam skasowlam calego posta:wściekła/y:
U nas ok maly wstaje po 1 i 4 na dobre o 7 wiec sie wysypiam, w dzien marudzi i spi po 15 min ale to przez zabka bo sie pokazuje:szok:w sobote mamy chrzest ale sie nabiegalam za ubrankiem i kupilam z polaru bo juz chlodno. A dzis zrobilam cos dla siebie-scielam wlosy, az 10 cm ale nie jest zle teraz bedzie latwiej prostowac, jeszcze tylko malowanie przed sobota. Najgorsze jest to ze nie mam w cos sie ubrac bo sie w nic nie mieszcze a nie usmiecha mi sie kupowac czegos, upatrzylam spodnie m ale w nogach luzne a mam nadzieje ze jeszcze schudne... zobacze jeszcze...
Marzenka myslalam co u Ciebie a tu prosze taka nowina, gratuluje:-)pochwal sie kiedy zoastaniesz babcia;-)
Wydrusia cale wieki Cie nie bylo:tak:
Magia jak Stas jest juz duzy:-D
Corin nie zadroszcze nocki, mam nadzieje ze to tylko skok
Dziewczyny karmiace mm powiedzcie mi czym przepajacie maluchy bo moj nic nie chce probowalam herbatki koprkowej, rumiankowej, samej wody i nic nie chce teraz daje mu troche lyzeczka albo miarka do syropu ale ile z tym meki...
 
Anulka oj wieki wieki:-) ale juz powróciłam :-) widze że u Ciebie tez ząbek :-) jak i u Maqnio :-) ślicznie Ci maly śpi :-) a jak z mleczkiem ?:-) Ja gotuje zwykłą herbatkę z dodatkiem cukru. Do zimnej wody wsypuje cukier i 4-5 ziarenek herbaty to wszystko gotuje. od momentu zagotowania na małym ogniu 10 min. Moja też nie chciała ani wody ani koperkowej ani nic jedyne co pije to herbatkę plantex i tą robioną no i wodę ale z cukrem(też gotuje)
 
Ostatnia edycja:
Wydrusia z pokarmem tragedia nic poradnia nie dala, zanikl mi calkiem...moze sprobuje plantex bo tak sie mecze ze szok a on az sie zachodzi tak nie chce pic...
 
reklama
Do góry