reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wisienko kurujcie się kochana.Też polecam sól emską i tantum verde
Marzenko GRATULUJĘ:rofl2:super.

Moja mała nadal zagilana juz nie wiem jak mam jej pomóc i czy isc do lekarza czy nie.... czyszcze jej nosek wodą morską i często wyciągam glutki jak zasypia smaruje pod noskiem maścią majerankową na noc nawilżam pokój , oklepuje plecki. Moze coś jeszcze mi zaproponujecie.............
 
malamii, my mielismy 2-gą wizytę profilaktyczną i na szczęście wszystko w porządku.. kolejna jak zacznie raczkować!
sesti, proponuję pokrzywę, najlepsza.. moja siostra synowi dawała do picia i may tak polubił, że do tej pory pije a ma 4 lata, pił ją od urodzenia i wyniki mu się stopniowo poprawiały, ona tez piła i ja w ciąży też piłam..
marzenka, wow, super gratulacje!
margerita, ja jeszcze inhaluje solą fizjologiczną - super efekt!
Magia, Staś śliczny kawaler
 
Marzena - gratulacje!! To dopiero wyzwanie przed Tobą ;)
konwalianka - to super, że wszystko OK. My idziemy w piątek, aż się boję..

Zmykam do kuchni póki mały śpi. Mąż od soboty ma ochotę na frytki.. jako, że ja nie mogę to zrobię ziemniaczki pieczone :) mniami :)
 
reklama
Do góry