reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Magia - niezły słodziak z tego Twojego Stasia :) Nie zazdroszczę kolejek w przychodni :/ Ja się umawiam praktycznie z dnia na dzień, ale my chodzimy do nowej przychodni, która jeszcze nie jest oblegana przez pacjentów, umawiasz się na konkretną godzinę i o tej Cię przyjmują! no i mamy znajomości :p moja sis tam pracuje :)

konwalianka - daj znać jak po badaniu bioderek! mieliście jakieś zalecenia wcześniej czy wszystko było OK?

idę do małego, bo kwęka...
 
reklama
Sestina, Ewa w piatek zaczela 9 tydzien, ale ja myslalam ze ona juz skonczyla ten skok, moze zle odebralam poprzednie symptomy? Mam nadzieje ze jej to przejdzie.

Magia, dziekuje :-) juz dawno nie slyszalam ze ladnie wygladam :-) waze w prawdzie 2 kilo mniej niz przed ciaza ale ciagle mam 9 z przodu :-( no i jakby nie patrzec nadwaga jest i to spora ;-) ale dobrze wiedziec ze nie wyglada sie najgorzej, dzieki :-) jak mi sie milo zrobilo :-)

Ewula odsypia nocke, ja wstawilam zupe, mieso i tez ide sie polozyc. Milego dnia dziewczyny :-)

Ps. Znalazlam w czelusciach szuflady zapomniana mp3, naladowalam ja i slucham.... Kurka, ale mam tam fajna muzyczke. ;-)
 
Magia-to rzeczywiście macie problem z tymi terminami.Ja mam szczepienie w środę, ale nie wiem co będzie, bo mały ma straszne pleśniawki. Nic nie pomaga. Nie wiem, czy to będzie przeszkodą.
Wypadałoby zrobić obiadek :tak: U nas pięknie świeci słońce więc mały wyekspediowany z dziadkiem na dwór :-D
 
Ja się tylko przywitam bo Mila nie spi i idę z nią poćwiczyc.U nas jeszcze gorsze chorubsko. Maciek idzie dziś do lekarza o 15 bo cały polamany a ja kurcze coraz gorzej z tym gardłem. Co moge na nie brać jak karmię???Może któras brała juz jakies leki. Przeciez czosnek, cebula, miód i cytryna odpadają.
Wpadnę potem to was poczytam
 
reklama
sestina o ile sie nie myle to hemofer to z zelazem. Ja bralam dawno temu ale nic nie pomagalo na anemie, potem dostałam jeszcze surbifer duruleks(czy jak to sie tam pisze) ale mialam sensacje zoladkowe po tym, potem zastrzyki z zelazem (pomagaly na chwile) dopiero jak bylam w pierwszej ciazy ginka stwierdzila ze to z niedoboru kwasu foliowego. Teraz od 4 lat biore witaminy dla ciezarnych i karmiacych najczesciej prenatal bo ma najwiecej zelaza i jest calkiem niezle.
Wisienko mi lekarz na gardlo przepisal tantum verde i sol emska do picia.
Marzenko gratulacje
 
Ostatnia edycja:
Do góry