reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć dziewczyny!!
Ja dopiero dzisiaj znalazłam czas na forum, jakiś taki intensywny weekend nam wyszedł :)
Wczoraj udało nam się po spacerze zostawić małego u teściów i pojechaliśmy na zakupy - mam superowe nowe spodnie :]
Noc mieliśmy rewelacyjną!!!!! Mateusz zasnął przed 21 i obudził się przed 6 rano!!!! Spał prawie 9 godzin!!!! Pierwszy raz mu się to zdarzyło, aż jestem ciekawa dzisiejszej nocy :) Co prawda po 6 godzinach się przebudził ale dostał smoka i poszedł spać dalej :) Ja wychodzę z takiego założenia, że jeśli mały płacze lub kwili i ma przy tym zamknięte oczy to znaczy, że chce spać dalej :) więc dostaje smoka :p

Magia - niewątpliwie Ty też piękna dusza jesteś z pasją do poezji i teatru!! Dzisiaj mało jest ludzi, którzy mówiąc prosto "to lubią". Ja też lubię "piękne słowa", nawet kiedyś dawno temu zdarzało mi się coś napisać :p A dla Stasia dużo zdrówka :)
Corin - brawa dla Ewuni - góry jej służą :)
Gocha - dzięki za zaproszenie ;) moi rodzice też mają pianino i akordeon, niezastąpiony instrument na imieninach :) jest wesoło :) Na akordeonie też kiedyś umiałam grać, niestety dzisiaj już bym potrafiła tylko na części klawiszowej..
konwalianka - co myślisz o tych czopkach vuburcol? słyszałam, że są skuteczne i działają uspokajająco? często je stosujesz? ps. nieciekawie z tą alergią.. :( Co do tarcia oczu piąstką to mój tego nie robi, za to bardzo często podnosi rączki i jakby chwytał się za głowę/uszy.. czasem się zastanawiam czy go nie bolą, ale nie płacze przy tym więc chyba nie? co o tym myślicie?
mailuj - a to była pierwsza próba butelki dla Krzysia? niezłą szkołę przetrwania miał tatuś ;)
silwia - przykro mi bardzo z powodu taty.. Mimo wszystko mam nadzieję, że takie sytuacje będą się zdarzać jak najrzadziej, a najlepiej wcale!!
dodi - nie boisz się o bioderka? u nas lekarka powiedziała, że fizykalnie wszystko OK a jednak na usg wyszła dysplazja :/

Dziewczyny, a ta ciemieniucha to są takie łuski? Bo mojemu Mateuszowi czasem łuszczy się skóra ale mi to wygląda na łupież, jak źle spłuczemy główkę z szamponu..

Kontrolę bioderek będziemy mieć w tym tygodniu w piątek - 6 tygodni po pierwszej. Mam nadzieję, że będzie poprawa i nie będziemy musieli nosić już Frejki!!!

No to nadrobiłam zaległości, przywitałam się a teraz się żegnam, idę spać :p
Dobrej nocki życzę :)
buziaki!
 
reklama
witam
corin współczuję oby ewa wskoczyła na prawidłowe tory
malamii u nas też super nocka od 19:00 do 4:30 mleczko i do 7:00 i teraz już smacznie zasypia w naszym łóżku:tak:
margerita zdrówka dla mej synowej
magia oby nic się nie rozwinęło
 
dzien dobry. kolejna nocka przespana 3,6 i teraz sie bawimy i czekamy na kupe. moj kochany urwisek oglada swoje piastki i sie do nich smieje i gaworzy. no super widok. kocham go

corin wspolczuje nocki. miejmy nadzieje aby sie szybko to zmienilo.
konwalianka trzymamy kciuki za bioderka
malami, madzia witajcie

milega dnia
 
Corin współczuję:(

U nas noc jak na standardy małej to kiepska. Bo zawsze bardzo długo spi aż musiałam ją budzić przez małą wagę. Ostatnio jak ją budziłam koło 24 lub 1 to ledwo zjadała z jednej strony o odpływała do 5 czy nawet 6 o ile jej wcześniej nie obudziłam. A że z wagą już lepiej to mówię, że spróbuję jej nie budzić i zobaczymy ile pośpi to ona jak nigdy: 23:30, 2:30, 5, 7 i już znowu gada do łóżeczka. Czy to, że napiłam się inki wieczorem może tak działać?? to nie kawa... ale nie wiem...
 
Corin, Basieniak, współczuję nocki.

Konwalianka, kciuki za usg.

Cześć Madzia, Malami i Silwia.

U nas noc rewelacyjna, po zaśniećiu o 20 Mateusz obudził się o 2.20, 5.40 i 7. Teraz po 1,5h zabawie usnął w bujaku....

Pogoda się zapowiada przepiękna. Chyba dziś wczesniej wyjdziemy na spacer i po zakupy, a potem znowu Mamę wyślę i sobie pobiegam.....
 
Na dzien dobry wszystkim mamusiom i tym wyspanym i tymbardziej niewyspanym :)
 

Załączniki

  • 0101824595.jpg
    0101824595.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Dziekibdziewczyny. Niestety m,oda zasnela dopiero po 3 ja kolo 3.30 i juz o 5 kolejna pobudka i tym razem nie spala do 6.30. Potem odpadlysmy obie i spalysmy do 8.30. Teraz mloda znow spi a ja z oczami na zapalkach biore sie za obiad. Maz jakby przeczuwal co sie swieci zostal dzis w domu, jak sie ciesze... Odciazy mnie troszke.
 
Do góry