reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

nawet nie wiecie jaka jestem wściekła.. przyszedł ten mój o 9.30 narąbany w trzy d.. poszedł spać.. nawet ese-mesów nie odczytał! wstał teraz i wygląda jak 7 nieszczęść i chepie..ale jestem zła.. zero odpowiedzialności, zero zrozumienia..

czy wasze maluchy tez tra piąstkami oczka? Tymek robi to tak często, że ma strasznie czerwone..i jedno aż mam wrażenie, że krwiste..nie chciał go nawet otwierać.. ale nie da się tego wyeliminować;/
 
reklama
Wcięło mi dłuuuugiego posta:wściekła/y:
Staś kończy dziś 3 miesiące:-) Uwielbiam go po prostu! Mogę zacałować te małe stópki-bocheneczki. Teraz już tradycyjnie Staś łapie się łapkami najpierw za siusiaka :szok: a potem za stópki:-)
Konwalianko też bym się wściekła. No to może daj mu robotę na kaca jak radziły dziewczyny:-) A Ty tę alergię skórną masz? Może jeszcze elidel? Choćby maść cholesterolową i wapno weź.
 
Witam wszystkie obecne
U nas noc była spokojna - karmienie na śpiocha o 8, 2 i 6, więc nie narzekam. Teraz mały wojuje z dziadkiem. Kupiliśmy mu balon napełniony helem-patrzy jak zaczarowany:-)
Widzę, że szykujecie pomału maluchy do zimy. Ja miałam kupiony mięciutki kombinezon na zimę, ale niestety mój "maluszek" już w niego nie wchodzi :-D Całe szczęście, że kupiłam go w szmateksie, więc nie będzie mi żal oddać (a pisze na metce od 3 do 6 m-cy):-)
Ale wyczaiłam niezłą stronę w internecie Agito.pl - sklep internetowy i tam mają ciuszki coccodrillo. Kupiłam zimowy kombinezon, który z przesyłką kosztował 60 zł ;-)
 
Hej Kochane przepraszam że się nie udzielam ale jakoś wbić sie nie umiem tu :-( ale podczytuje Was :-) widzę że dzidziolinki rosną w błyskawicznym tempie:-) oj moją też już widać :-) wreszcie wracamy do normalnego trybu życia:) mała pije mleczko do którego dosypuje trochę kleiku i śpi pięknie 8-10 godz :)zdaża się też 6-7 :-) ale ważne że już śpi:-) potrafi się już zająć sobą a ja mam wtedy chwile dla siebie :-) kolki minęły:-) pozdrawiam wszystkich i ślemy buziaki z Lilunią :-)
 
Magia, gratulujemy z Tymusiem Stasiowi święta:-)duży chłopczyk juz:happy2:a pomyśleć, że ledwo 3 miesiące temu człowiek wydał na świat taka istotkę..
tak skórną, ale na szczęście tylko na dłoniach; wstał mój mąż- przymila się, ale nie ze mną te numery..
wydrusiu, witaj i wracaj.. Lilcia - śliczna, super,że tak śpi i daje mamie wypocząć.. pięknie wyglądacie

kurcze wcześniej tego nie widziałam albo nie zwróciłam uwagi, końcówka siusiaka małego jest zaczerwieniona - to normalne?

no i u nas chyba skok jest, bo mały wybudza się z płaczem, marudny, że hej i tylko rączki.. kręgosłup mi siada
 
Konwalianko Staś też miał taką zaczerwienioną, pediatra akurat to zauważył i kazał po kąpieli namoczyć gazik jałowy w rivanolu, położyć na siusiaka, siusiaka w pampersie schować.
U nas też jakiś skok czy co. Staś nagle płacze w trakcie dobrej zabawy, na rączki tylko do mamy. A teraz zasnął, a zawsze czekał na kąpiel o tej porze i marudził. Hmmm... Czyżby nocnym snem?
silvia gocha wydrusia witajcie:-)
 
reklama
Do góry