reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Gocha Stasia też uspokaja kąpiel i śpi po niej:-)
Dziewczyny, które walczyły z ciemieniuchą - czy po wyczesywaniu Wasze maluszki też miały taką czerwoną skórkę na główkach? Ja już się martwię, że może zbyt agresywnie wyczesywałam ją Stasiowi, bo ma mocno czerwony łepek. Choć jak czesałam to chyba było mu przyjemnie, bo zasypiał...
 
reklama
Gocha Konwalianka Silwia i Magia witajcie Kochane :-) Oj Magia na temat ciemieniuchy to mam dosyć :-( mimo że wyczesujemy mała ma nadal mase tego :-( od jej lewostronnego trzymania główki ma zle ukszałtowany łepuszek :-( teraz jej zapieramy na siłe na prawą stronę :-(
 
Gocha:-) No ja już się martwiłam, że może coś mu zrobiłam tym wyczesywaniem. Jeszcze nie wszystko nam poszło, ale już tylko odrobina została.
Wydrusia A gdzie Ty się podziewałaś???
 
reklama
witam
mały już smacznie spi , starsza też już w łózku
wydrusiu witaj kochana
magia dzieki za wszystko a co do ciemieniuchy inaczej się chyba nie da tylko to nieszczęsne wyczesywanie
konwalianko ehhh panowie już tak mają - niestety
spokojnej nocy

sto lat sto lat dla STASIA
 
Do góry