reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Wisienko, masz rację, jednak pieluchy, zabkowanie, nocne pobudki itp. to pikus w porównaniu do tego co jest jak dzieci dorastają:)

silwia, przykro mi, alkohol robi z człowiekiem co chce... oby tata jednak się postarał dla rodziny i wyszedl z tego brzydkiego nałogu..

Ja juz dziś uciekam spać, bo ostatnio cos wcześnie wstawalismy.. a ja niezwyczajna do takich pobudek haha

dobrej nocki!
 
Mailuj, widzisz i juz maja pierwszy temat do rozmowy. Ewa tez nalezy do walecznych, a przy buzi pelnej mleka poprostu ja otwiera i cala zawartosc laduje na mnie, a mloda spokojnie wtedy pije dalej ;-)

Przy miekkim dziubku tez musi sie nameczyc ;-)
 
Krzyś też tak robi :-) A ja dzisiaj mam jakiś nawał mleczny. pewnie przez to wczorajsze ściąganie. Mleko w końcu wypiła Weronika i była zachwycona !!!!!!! Dzieci zawsze pozostaną dziećmi. Mój mąż ma dzisiaj wychodne, nasza przyjaciólka ma 40 . Idę więc spać bo nikt nie będzie chrapał ;-) Dobranoc laseczki:-)
 
mailuj jedno piwo to miałam zamiar udawac, ze nie widzę. Zwłaszcza, ze z Chorwacji przywiózł zdjęcia z piwem i już wybaczyłam....pamieta woł jak cielęciem był:-D To Krzyś ma wyrobione zdanie, co będzie z plastiku pił...
Gocha kolorowych snów
Corin haha ale zrobiliście jej wycieczke, jtro Mile przegonie bo dziś już 2 razy sie budziła. Chociaż po wizycie teściów to sama będe się budziła z krzykiem
Silvia a może jakas pomoc profesjinalna przydałaby się ojcu
To i ja ide jak starszy już w domku
 
witam wieczornie

Mailuj, Dodi miałam dziś dokładnie tą samą sytuację. Pojechalam na zakupy, mąż został z Szymkiem. Szymek generalnie rzadko płacze, raczej czasem tylko postękuje i potrafi zająć się sam sobą. A tu mężasty mówi, że nie mógł nic zrobić bo tylko na rękach go musiał nosić, nie dało się go odłożyć bo od razu wrzask... Zasnął może na 10 minut... A ja jak przyjechałam, wzięłam go na ręce, po chwili odłożyłam do fotelika i od razu zasnął nawet nie stęknąwszy :eek:

A ja mam dzisiaj ochotę krzyczeć: BOŻE JAK JA KOCHAM TEGO MOJEGO SZKRABA!!!
No tak mnie wzięło dzisiaj, siedzę nad jego łóżeczkiem i patrzę jak śpi i myślę sobie, że zrobiłabym dla niego wszystko. A łezka kręci mi się w oku heh.....

Wisienko widzisz, Ty już kary wymyślasz, a syn Cię nadgorliwością wziął :-D Ehhh jak pomyślę jakie to będą problemy później jak szkraby podrosną....
 
Miczka, tez dzis mam ochote krzyczec na cale gardlo jak mocno kocham nasza Krupke :-) wiecie ze ona wlasnie tarmosi swoj kocyk -kroliczek? A to znaczy ze do 15-20 min bedzie spala :-)

Edit rano:

Noc nieciekawa :-( Ewa zasypiala i budzila sie do polnocy. Drzemala moze po 10-15 min i znow pobudka. Na dobre zasnelysmy prawie o 12.30 i kolejna pobudka o 3. Tu nastapilo rzadanie "baw sie ze mna koniecznie do 4.30" mloda zasnela wczesniej ja dopiero po 5 i kolejna pobudka o 7.

Jestem totalnie wykonczona.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie niedzielnie

Słuchajcie, kiedy powinno się iść na drugie badanie bioderek? Mam tak nie wyraźnie wpisane w książeczce. Wydaje mi się, że chyba w 3,5 mies.
ja idę w poniedziałek, to jest 6 tygodni po poprzednim badaniu.. a o wzroku nie wiedziałam..
hehe dobrze ze ja mam swojego laptopa, inaczej bym zwariowała walcząc o dostęp:blink:

ja nie jestem zadowolona z laktatora tt..nie chce zbytnio ściągać, albo ja nie umiem.. ręką lepiej mi idzie..

mój mały pije herbatki z butelki tt i faktycznie musi się namęczyć, wczoraj dałam mu mleczko z niej i też wypił, nie ma tragedii..nie widzę też aby rozpaczał jak mnie nie ma, ale ja go na dłużej niz 3h nie zostawiłam jeszcze
dodi, ja tez planuje karmić do 6 m-cy.. tak naprawdę to chciałabym zjeść normalną wigilijna kolację:-)
silwia a to kąpielówki wystarcza? jakis pampers? tez planuje zacząć chodzić..
corin, Tymek robi dokładnie tak samo jakk Ewa z tym mlekiem..ale wam zazdroszcze tego samodzielnego usypiania..
mailuj, mój Paweł tez miał wychodne, właściwie to nadal ma..jeszcze nie wrócił nicpoń!


dziewczyny i ja mam problem.. cała ciąże był spokój, a teraz masakra..wróciły alergie!:-(ja mam alergie na rożne soki wydzielane przez mięso, owoce, warzywa, detergenty, twarda wodę.. i teraz wychodzi znowu, a to można leczyć tylko maścią ze sterydami (niestety odczulanie nic nie dało) a sterydy przenikają do pokarmu, wiec odpada..a ból nieziemski.. jak nie urok to... naprawde mamy ogólnie jakiś kiepski okres w życiu wszystko sie wali..

halo, jest tu kto?
 
Ostatnia edycja:
Do góry