reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

U nas mialy byc dzis przytulanki. Do 20.30 wszystko szlo zgodnie z planem. Ewa spala od 19, starsze dzieciaki spacyfikowane w swoich pokojach, no i o 20.30 nasz najmlodszy srodek antykoncepcyjny sie obudzil. Walczy do teraz. Ja juz mam oczy na zapalkach a jej zabawy w glowie, ani mysi spac... No i nici z przytulanek :-(
 
reklama
Konwalianka no to powodzenia, na pewno Wam się uda. Myśmy mieli może łatwiej bo u nas obyło się bez kolek...

Ja widzę, że my na tym wątku przezimujemy chyba do następnego lipca :-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie nocnie ja na moment przed spaniem.
Dałam sobie tak ognia na tej działce, ze jutro sie nie ruszę:-DMila śpi znowu niespokojnie ale się nie budzi. Jutro rano i okazało sę, Pol sobie przypomniał przed chwilą, na obiadku mam teściów. Mają tu niedaleko wesele i mieli byc tylko na kawie. Cóz dobrze, ze w ogóle sobie przypomniał:-D
Corin wiesz ja kiedys tapetowałam na antykoncepcję....
Silvia zapraszam, a kiedy będziecie. jak coś mój nr masz na grupie a jesli się nie dopisałaś do grupy to ci wyśle na Pw bo do grupy może dopisać margerita a dawno jej nie było
a właśnie margeritka co z tobą?
Życzę miłych snów i nie wiem kiedy będę ale postaram się napóźniej w niedzielę
 
Mój "aniołek" wieczorem przeobraził się w diabełka... Po godzinie noszenia poratowała mnie mama i do powrotu męża z pracy ona go nosila. Potem kapiel, jedzonko i mały padł... Jestem wykończona i też idę spać!

Wszystkie chętne na ciasto zapraszam jak najszybciej, bo choć było gotowe wieczorem to już pół blaszki nie ma :eek: ma rodzinka ssanie... :-D Dobranoc mamuśkom i dzieciuszkom!
 
Corin dolanczam sie moja Nadia tez niezle dala sobie w kimke od 7 wieczor i az do 4 rano szok ,ale to po meczacym dniu bo bylysmy z kolezanka na zakupach no i niby wiekszosc przespala ale i tak dla takiego malucha to jest meczace ,ale na szczesie wszystko prawie kupilam sukienke i dodatki tylko buty zostaly do kupienia ,moja mala ostatnio cos bardzo marudna i placzliwa ,duzo sie slini i piastki wklada do buzi niewiem ale na zeby chyba za wczesnie...
 
reklama
Do góry