reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wrocilismy :-D teraz moge sie przyznac ze potwornie balam sie tego wyjscia, a tymczasem okazalo sie ze niepotrzebnie :-)

Ewunia byla niesamowita, cala trase przespala, hahahaha wtulona we mnie tylko cichutko sobie mruczala. Niestety za cieplo ja ubralam i na trasie musialam ja rozbierac wiec na chwile sie przebudzila, zbadala teren swoimi wielkimi oczyskami, po czym wtulila sie we mnie i znow uderzyla w kimke hihihih

Sebek robil troche zdjec to wam potem pokaze :-) (o ile jakies zdjecie wyszlo hihihi)

Dziewczyny, ktore chustuja maluchy, czy wasze babelki tez tak spia w chuscie? Ewa pod tym wzgledem jest niesamowita. Wkladam ja w chuste i ona od razu zasypia, nawet jesli dopiero co wstala po godzinnej drzemce :-D i spi tak dlugo jak dlugo chodze
 
reklama
Cześć Mamusie i Bobaski !!!
Widzę, że nie tylko mój Antoś miał dzisiaj trudną noc. Wiecie, chyba przyzwyczaiłam się do dobrego - jak mały zasypia między 7 a 8 i śpi do 1-2 w nocy, potem karmienie na śpiocha i sen do 6, znowu karmienie na śpiocha i albo sen do 8 albo rozmowa z kuchenną lampą :-D A dzisiejsza noc, niestety, porażka. Niby spał, ale tak jakoś nerwowo i popłakiwał. Ale to chyba zaczyna się kolejny skok i to ten najdłuższy :tak:
Konwalianka-ja wprawdzie nie karmię piersią, ale mojemu na ból brzuszka pomaga poduszka (jasiek) złożony na pół i podłożony pod nóżki, gdy mały leży na wznak. Ja akurat taką pozycję uskuteczniam w wózku. W tej pozycji nawet mały najszybciej usypia. :-)
Malamii-zapraszam do mnie - mam pianino i akordeon :-D jeżeli reflektujesz. Mój mąż gra na obu instrumentach. A teściowa na skrzypcach i często na ... nerwach :-D
 
gocha jak czytam opis twojej nocki to jakbys pisała o nas ...,mój mały też wstaje na ,,nocną kolację" raz w nocy i kima dalej a dziś ehhh szkoda gadac i u mnie też działa poduszka pod nogi ;-)
corin - super że spacer się uda i czekamy na fotki . co do spania w chuscie to u nas nie ma szans. super że chusta dziala na ewę kojąco

a miałam was zapytac byłam u ortopedy i powiedział że jak najmniej już kłąsc małego na płasko .... nie wiem o co chodzi bo badanie było na nfz i trwało 5 minut :wściekła/y: jakies sugestie ???coprawda umówiłam się prywatnie ale muszę czekac tydzień:-(
 
Magia, ja jem jabłka, ale za dużo tez nie jest dobrze, bo fermentują i dla dziecka to takie sobie..
Madzia, ale o co chodzi z tym nie kładzeniem na wznak? czyli jak masz kłaść? powiem Ci, że moje badanie prywatnie tez tyle trwało..
Gocha, ja tez tak robię.. podkładam mu i owszem bączki czasem idą
corin, super zdjęcia i dziewczynki tak cudne, jak mama; jak jak wkładam małego do chusty to tez szybko usypia, chociaż na poczatku troche sie wierci, bo mu chyba za ciasno i lubi głowa machac.. tak samo jest jak sie obudzi

suma sumarum Tymek zrobił dziś 3 kupy, ale widzę, że chciałby więcej i.. zjadł dziś dwa posiłki z butli, a ja swoje mleczko odciągnęłam i wylałam, bo tak mi kazano zrobić po zabiegu..tyle ze dałam mu 3-cie karmienie z piersi i stał się bardzo płaczliwy i spać nie chciał (mówili, że dzieci są niespokojne po tym dlatego odczekuje się te karmienia, widać ze w jego przypadku przydałoby się jeszcze odczekać).. przyspieszyłam wiec kąpiel i dałam czopek viburcol i usnął - śpi już na noc zapewne..

edit: obudził sie i popłakuje.. brzuszek:-(
 
Ostatnia edycja:
A Krzys tez juz spi. Wczoraj okazało się, ze Krzyś jak ja opuszczam dom zmienia się nie do poznania. Został wczoraj z tatą, gdy po kąpieli go uspiłam i nakarmiłam. Bo ja dostałam propozycję zrobienia telewizyjnego wywiadu i o 21 musiałam zniknąć z domu. 5 minut po moim wyjściu Krzyś zmienił się w tatusiowego potwora;-) Przez półtora godziny krzyczał bez powodu. A na butelkę pełną mojego mleka nie chciał nawet spojrzeć. Wypluwał smoczek. Jak wróciłam Krzys spokojnie zasnal bez jedzenia i przespał do 6. Teraz myślę, że pierś piersią ale chyba muszę nauczyc go butelki, bo przecież może mnie zabraknąć. Jak myślicie?
 
Jak fajnie ze w koncu ktos sie pojawil :-) kukam tu i kukam zeby pgadac a tu cisza i pustki ;-)

Mailuj, a dlaczego mialoby cie zabraknac?? Spoko... Nauczy sie butelki jak pojawia sie soczki i herbatki ;-) chociaz ja np zamierzam obyc sie bez butli. Udalo mi sie dorwac kubek niekapek z miekkim dziubkiem i juz czeka az Ewunia bedzie gotowa na nauke picia z niego ;-)

Mailuj, poza czekajacego Krzysia jakas taka podejrzana, nie wiem czy puszcze kiedykolwiek Ewe w wasze strony ;-) :-D chociaz z drugiej strony, gdzie ona znajdzie takiego drugiego przystojniaka?

Emka, nikola jest przeslodka, ale najslodsza jest ta dziureczka na jej lokciu :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!! wróciłam, dziś zawiozłam mojego księcia na lotnisko i znowu zostałam sama....

mailuj, to tak samo jak u mnie..jak zstawiałam malą z mezem i szłam gdzieś do sklepu to zawsze jak wróciłam to sie skarżył że płakała i nic nie chciała...a jak ja jestem w domu to ona baaardzo rzadko zapłacze, nie wiem o co tu chodzi, chyba o to że ja wiem już mniej wiecej o co jej chodzi...jak zaczyna marudzić to poprostu ja klade do lozeczka daje smoka i sama sie uspokaja...a on ją na rece bierze, gada do niej i cuduje:):)

Moja Bianka tez butli nie dostaje, czekaja na nia w szafce az przestane karmic piersią..zamierzam karmić tak do pół roczku...zobaczymy czy mi się uda:)
 
reklama
Witam wieczornie-mój śpi od 19.30 z karmieniem na śpiocha o 20. Mam nadzieję, że do 2 w nocy.;-)
Ja swojemu podaję już soczki (w butelce) i owocowe przecierki (łyżeczką). :tak:
Słuchajcie, kiedy powinno się iść na drugie badanie bioderek? Mam tak nie wyraźnie wpisane w książeczce. Wydaje mi się, że chyba w 3,5 mies.
A badanie wzroku-też tak?
 
Do góry