reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
no i nas po pogodzie - pada deszcz:wściekła/y:mam nadzieję że jeszcze się trochę rozpogodzi bo wizja jesieni mnie dobija
alex napisz co i jak u was?mam nadzieję że już lepiej
 
Witam ja. Wróciłam od lekarza z Milusią. Dostaliśmy skierowanie do neurologa bo Milcia nie trzyma główki podciągana za raczki, wisi jej tak bezwładnie. Leżąc na brzuchu i przy pionizacji trzyma świetnie a za te rączki nie. Zmartwiona jestem okropnie. Do tego ciągle odwraca główkę w lewą stronę co może świadczyć o asymetrii ułożeniowej. Oczywiście do neurologa trzeba czekac miesiące na NFZ więc umówiłam się dziś na 17tą prywatnie
 
Wisienko ja też Cię podziwiam, ja bym tak szybko na drugie dziecko sie raczej nie zdecydowała :-) no ale powodzenia ;-)

U nas też pogoda się skaszaniła, pada co chwilę i ogólna jesień. Fe... Do tego zaczęli nam dzisiaj ocieplenie domu i skuwają tynki. Nie musze chyba mówić ile przy tym hałasu... Mam nadzieję, że szybko im to pójdzie.

Mój mały od tygodnia ma fantastyczną zabawę - próbuje piąstką trafić do buzi :-D trochę na tym cierpi jego nos ale jest tym tak pochłonięty, że potrafi tak godzinę leżeć i celować. A jak nie wychodzi to się co jakiś czas wkurza :-D nawet żadnej zabawki mu nie potrzeba - mój mały wojownik :-D
 
Witam,
u nas po 3 dobach praktycznie bez snu i apetytu z krzykami oddano mi moje dawne dziecko:) Drugi skok rozwojowy za nami hurra:) Spałysmy dzis obie jak mopsy. Mała smieje się na potęge, roznorodnosc dzwięków jakie zaczeła niemal z dnia na dzien wydawac mnie powala:)
Anula ja myslę ze Twoje malenstwo przechodzi to samo co moja ma za sobą - cierpliwości- zaraz się poprawi:)
Konwalianka a u Ciebie to moze ten 3 skok zaczał się koło 12 tyg?
Zaglądam do niej a ona odpływa pod grajaca karuzela haha
 
Ostatnia edycja:
Witrajcie mamuski i babelki kochane, wczoraj bylismy robic usg głowki i jest w porzadeczku wszystko

Wisienka u mojej asymetria wyszła tak samo z miesiac temu moja córcia zas woli spac na prawym boczku , my juz po badaniach u neurologa i mała ma cwiczenia w nocy spac kłade ja na lewym boczku i podkladam cos zeby sie nie obruciła na prawo juz widze poprawe , zobaczymy jak bedzie dalej
tez dzisiaj byłam u lekarza na kontroli dostałam leki i za pół roku do kontroli na usg zeby sprawdzic czy miesniaki sie nie powiekszaja
Veroniczko słuchaj dziewczyn co mówia i jedz cos bo musisz miec siły dla siebie i dla dziecka
 
Kupilam witaminy Femibion ugotowalam obiadek ...
Zjadlam MELDUJE i to chyba bylo albo jest jakies zatrucie u mnie w nocy zjadlam jogurt jogobella pieczone jablko :/ i zaczal mnie dziwnie bolec brzuch po 2 godzinach i zaczelo sie biegunka wymioty :( dreszcze :(
OD lekarza dostalam enterol ze mam brac w razie co ... bo moze sie cos rozwijac:|
A maly dostal antybotyk w kroplach na te oczko ... :/ moze sie okazac problem z kanalikiem:( i bedze trzeba udrazniac :(
 
reklama
sesti, ja podejrzewam, że to może być to.. od kilku dni też czuję, ze mam inne dziecko, dużo śpi w dzień ale i marudzi strasznie, do tego nic mu nie pasuje, wszystko go drażni.. mam nadzieje, że to minie, bo już nie daje rady.. no i mam nadzieję, że to nie jest początek jakiejś choroby..

mój maluszek jakby sam posłuchał panią doktor, bo sam dzisiaj spał 5h, od 20.35 do 1.35, następnie pobudka o 3.05 no i gdzinna spaceranina po domu, bo synowi się nie chce spać..jak usnął po 4 to spał do 6.. no i teraz znowu śpi z niewielkimi przerwami na jedzenie i kilka uśmiechów.. nawet bawić się nie chce.. i widzę jego nowe umiejętności.. potrafi sobie złapać zabawki i pociągnąć za sznurek, co prawda jeszcze słabo ale zawsze coś..

Veroniko, i tak trzymaj..
Miczka, ale ci dobrze.. mojego jak wkładam do łóżeczka, to jakbym mu nie wiadomo jaką krzywdę zrobiła, za to na przewijaku może leżeć godzinami i gadac do karuzeli.. z łóżeczka już mu się nie podoba- dziwne to..no ale mnie nie cieszy ten obrót sprawy, bo przecież nie zostawię go na przewijaku, bo to niebezpieczne..
wisienko, ja też bym chciała drugiego malucha..ale nie wiem kiedy, bo przed ciążą chcieliśmy 2lata różnicy, ale jak przypomnę sobie przebieg ciąży, poród i kolki.. to tego nie widzę..
 
Do góry